Paramount Font Yardım

Fontlar - Paramount Font Yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi bilindik marka ve logosuna ulaşabiliriz. Ama bana fontu lazım. Bakmadığım yer kalmadı. Acaba fontu var mı? Varsa adı nedir? ---İyi çalışmalar...

Paramount Font Yardım
warosh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

warosh

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Paramount Font Yardım

Alt 20-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Paramount Font Yardım

Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi bilindik marka ve logosuna ulaşabiliriz. Ama bana fontu lazım. Bakmadığım yer kalmadı. Acaba fontu var mı? Varsa adı nedir?
---İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 20-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Paramount Font Yardım

Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi bilindik marka ve logosuna ulaşabiliriz. Ama bana fontu lazım. Bakmadığım yer kalmadı. Acaba fontu var mı? Varsa adı nedir?
---İyi çalışmalar
bire bir fontu yok benzer scprit fontlardan yararlanabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

warosh

Alt 20-08-2013 #3
bire bir fontu yok benzer scprit fontlardan yararlanabilirsin
Hocam hepsine baktım. Benzerleri var ama sonradan düzeltmemiz lazım. İstediğim orjinalini bulmak. Mesela P harfini hiç bir fontta bulamadım belki de gözden kaçırmış olabilirim. Logo için font özel çizimdir diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 21-08-2013 #4
Hocam hepsine baktım. Benzerleri var ama sonradan düzeltmemiz lazım. İstediğim orjinalini bulmak. Mesela P harfini hiç bir fontta bulamadım belki de gözden kaçırmış olabilirim. Logo için font özel çizimdir diye düşünüyorum
zaten logo tasarımlarında mutlaka oynama olur çizmeniz daha uygun olur
sanırım bu logo çok yerde kullanılmış yada erozyona uğramış iyi çalışmalarParamount Font Yardım
Bu mesajdan alıntı yap

warosh

Alt 23-08-2013 #5
zaten logo tasarımlarında mutlaka oynama olur çizmeniz daha uygun olur
sanırım bu logo çok yerde kullanılmış yada erozyona uğramış iyi çalışmalarParamount Font Yardım
ABD li film yapım şirketi Paramount Font Yardım Birebir aynı karakterleri bulmak istedim çünkü el yazısı olarak bu harfler hoşuma gitti alfabenin diğer harfleride bildiğiniz gibi benzetilerek yapılmıştır. Ama ustalarıma hocalarıma da sordum özel yapım olduğu kesindir. Özel yapım derken Logo için tasarlanmış. Fontu yok yani. Ve logosuda internette var Paramount Font Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 23-08-2013 #6
ABD li film yapım şirketi Paramount Font Yardım Birebir aynı karakterleri bulmak istedim çünkü el yazısı olarak bu harfler hoşuma gitti alfabenin diğer harfleride bildiğiniz gibi benzetilerek yapılmıştır. Ama ustalarıma hocalarıma da sordum özel yapım olduğu kesindir. Özel yapım derken Logo için tasarlanmış. Fontu yok yani. Ve logosuda internette var Paramount Font Yardım
Loki Cola Font üzerinden çalışabilirsiniz. 1956 yılında tasarımcısı Edward Benguiat tasrafından yapılmış.

İndirmek için link ektedir.

Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
Bu mesajdan alıntı yap

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 23-08-2013 #7
Loki Cola Font üzerinden çalışabilirsiniz. 1956 yılında tasarımcısı Edward Benguiat tasrafından yapılmış.

Teşekkür ederim bu fontu yapan Edwırd kardeş Paramount Font Yardımtürkçe karakterleri eklemeyi unutmuş bende ekledim yaza yaza kullanın
Download Loki tr.ttf from Sendspace.com - send big files the easy way
Bu mesajdan alıntı yap

warosh

Alt 01-09-2013 #8

Hocam Loki Cola fontu var sağolun yinede. Ama o fontla logodaki benzetemedim. Yinede yardımlarınız için sağolun. Merakımı gidermiş oldum Paramount Font Yardım
Bu mesajdan alıntı yap

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 02-09-2013 #9
Hocam Loki Cola fontu var sağolun yinede. Ama o fontla logodaki benzetemedim. Yinede yardımlarınız için sağolun. Merakımı gidermiş oldum Paramount Font Yardım
benzetemediğin doğal öncede söyledim ya S harfi değişik ve logo çok kullanıldığından görselin netliği deforme olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

warosh

Alt 04-09-2013 #10
benzetemediğin doğal öncede söyledim ya S harfi değişik ve logo çok kullanıldığından görselin netliği deforme olmuş
Hocam Loki Cola fontu ile logodaki fontun alakası yok demek yerine benzetemedim demiştim. Kusura bakmayın ama kullanmış olduğunuz cümlelerinizden küçümser gibi tavrınız var sezdim. Konuyu benim nazarımdan kapatıyorum iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları