Parçalar nasıl birleştirilir ?

Dreamweaver - Parçalar nasıl birleştirilir ? ...

sol_ak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sol_ak

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop'da yapılan bir siteyi save for web ile html olarak kayıt ettim , sonra kodlarını kopyalayıp dreamweaver'a attım.
Benim sormak istediğim aşağıdaki resimde de göründüğü gibi sayfa parçalar halinde, ben o parçaları nasıl birleştirebilirim ?
(sitenin images dosyasında 50 den fazla jpeg ortaya çıktı ben bunları tek tek upload etmesi çok uzun sürer onun için bu soruyu sordum)

CEVAPLAR İÇİN ŞİMDİDEN TŞK:smile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
tarık_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarık_

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
50 den fazla jpeg değil png resimi çıkmasının sebebi photoshopta parçalama işleminin
düzgün olmayışından kaynaklanıyor yani parçalar arası boşluklar oluşmuş bunu daha düzgün yapmak için zomlayarak daha iyi şekilde görebilirsin boşlukları ve bunu daha rahat bir şekilde parçalayabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(23)

Webmaster / İzmir

Alt 07-03-2009 #3
Birde sadece daha sonra değişiklik yapmanız muhtemel parçaları keserseniz daha iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
ByGizmo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByGizmo

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2009 #4
bende aynı sorunu yaşıyorum arkadaşlar yardım lütfen banada bende aynı şekilde parçalara ayırdım herşey güzel oldu aralık felan yok ama dreamweaver da resimleri koymaya gelince iş resimler yan yana gelmiyor alt alta yada araları acık oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim sizce bir bilen yardım edebilirmi ?
Bu mesajdan alıntı yap
ByGizmo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByGizmo

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2009 #5
bide bişey daha var cok oluyorum ama dreamweaver da yazı ve resmi başka bir resmin üstüne nasıl getirebilirim örneğin bir yazı listesi başka bir resmin tam üstüne gelmesi lazım ama birtürlü getiremedim sitede bakdım bu konuda bişeyde bulamadım Parçalar nasıl birleştirilir ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grzerasyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grzerasyon(23)

Grafiker / Adana

Alt 13-12-2009 #6
bende aynı sorunu yaşıyorum arkadaşlar yardım lütfen banada bende aynı şekilde parçalara ayırdım herşey güzel oldu aralık felan yok ama dreamweaver da resimleri koymaya gelince iş resimler yan yana gelmiyor alt alta yada araları acık oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim sizce bir bilen yardım edebilirmi ?
Slice too'u kullanamamanızdan kaynaklanıyor. Doğru dilimleyemediğiniz taktirde, Dreamweaver'da özellikle butona/text'e link verirken büyük sorun yaşarsınız.
Bu mesajdan alıntı yap