Parfüm Kutusu

Ambalaj Tasarımı - Parfüm Kutusu ...

Parfüm Kutusu
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Parfüm Kutusu

Alt 02-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ambalaj işinde çok iyi olduğum söylenemez bu işin ustalarından yardım rica ediyorum öneriler lütfen

Parfüm Kutusu

sizce amaca uygun mu? Yada daha neler yapılabilir bu şekilde 12 kutu dah yapıcam erkek bayan 12 farklı koku
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başarılı ama çok sade ve boş durmuş galibaParfüm Kutusu
Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2010 #3
yardımcı olmak isterim ben ambalaj grafikeriyim fakat resmi göremiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2010 #4
yardımcı olmak isterim ben ambalaj grafikeriyim fakat resmi göremiyorum
sorun sanırım sende ben ve diğer arakadaşlar görüyo tekrar yüklerim olmaz ise
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2010 #5
ben göremiyorum sorun bendede olabilir fakat size şunu söyliyim parfüm kutularında erkek kutularda siyah veya kahverengi gibi koyu tonlar bayan parfümlerde açık tonlar kullanmanzızı öneririm birde varak gofre ve kabartmalı lak kullanmanızı önemle tavsiye ederim. karton kalitesini de amerikan bristolü grenlemeden geçireek kullanırsanız daha bir albenili mikro sıvama yerine iç separatör kullanmanızıda tavsiye ederim iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-04-2010 #6
Görseliniz CMYK dan RGB ye çevrilerek tekrar ilk mesajınıza eklenmiştir.

Lütfen görsellerinizi RGB ya da web in desteklediği formatlarda yayınlayınız.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 02-04-2010 #7
parfüm kutularının albenisi daha fazla olmalı.. çok sade kalmış üzerinde biraz daha çalışma yapabilirsiniz tasarımı biraz canlandırın bence...emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2010 #8
evet şimdi görebiliyorum. samimi eleştiride bulunmamı isterseniz genel bir bayan parfümünü içermiyor sanki kız çocuğu için yapılmış oyuncak bebek kutusuna benzemiş fakat bu sizi yıldırmasın orada gerçek bayan resmi kullanıp koyu renklerden kaçınarak varak ve gofre kullanırsanız birde parfüm kutularının arka yüzlerinde içerik olur. buna dikkat ederseniz olacak cesaret değerli meslektaşım olmaması için bir sebep yok
Bu mesajdan alıntı yap

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2010 #9
evet şimdi görebiliyorum. samimi eleştiride bulunmamı isterseniz genel bir bayan parfümünü içermiyor sanki kız çocuğu için yapılmış oyuncak bebek kutusuna benzemiş fakat bu sizi yıldırmasın orada gerçek bayan resmi kullanıp koyu renklerden kaçınarak varak ve gofre kullanırsanız birde parfüm kutularının arka yüzlerinde içerik olur. buna dikkat ederseniz olacak cesaret değerli meslektaşım olmaması için bir sebep yok
samimi olmanızı istemesem yardım istemezdim zaten evet içerikleri yazmadfım çünkü bitmedi bence tasarım tavsiyelerinizi deniyorum teşekkürler
çok ama çok yardımcı oldunuz sizden kutu tasarımı konusunda sürekli yardım almak isterim
Bu mesajdan alıntı yap
yazici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yazici

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 16-04-2010 #10
iyi bir çalışma fakat Kullandığınız bayan karakter bence pek uymamış ve daha alıcı renkler kullanmalısınız göze çarpmalı biraz sade olmuş kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları