Parfüm kutusu tasarımım

Ambalaj Tasarımı - Parfüm kutusu tasarımım Sponsorlu Bağlantılar bu çalışmayı freehandde hazrladım parfüm kutusu olarak çizim tamamen bana ait......

Parfüm kutusu tasarımım
rüvü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüvü*(29)

Grafiker / Samsun

Parfüm kutusu tasarımım

Alt 24-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Parfüm kutusu tasarımım

bu çalışmayı freehandde hazrladım parfüm kutusu olarak çizim tamamen bana ait...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 24-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma hoş olmuş. sadece benim gözüme batan arkadaki siyah degradenin geçişi çok sert olmuş biraz daha yumuşak bir geçil işi daha güzel gösterebilir. ve biraz daha aşağıdan başlatırsan çalışmaya 3 boyut izlenimi verebilirsin. siyah alan arkadaki duvar parlak olan kısımda zemin gibi durur. ama tabi bunun için açısını ve başlangıç yerini iyi ayarlaman lazım. çizim bana it demişsin oda sanırım kutunun bıçak izinden bahsediyorsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-01-2008 #3
guzel olmus arkadasa katiliyorum.yanliz kutunun kafa bölümündeki pilyaj cizgisini yukari cekmen lazim yoksa kutu kapandigi zaman sisme yapar bilgine.iyi calismalar emegine saglik
Bu mesajdan alıntı yap
abbesusse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abbesusse

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2008 #4
bide aklnizda olsun arkadaslar
pilyaj icin YES‹L , kesim icin KIRMIZI renk kullanalim. alimallah gonderirseniz bicakciya direk Parfüm kutusu tasarımım sizi farkli sikintilara sokabilir...
Bu mesajdan alıntı yap
tuba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuba

Grafiker / Adana

Alt 02-02-2008 #5
güzel çalışma emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 02-02-2008 #6
güzel çalışma..teknik açıdan parfüm kutusu olduğundan bana kalırsa bu kutu dip bıçağının üç nokta yapıştırma olması gerekli parfüm şişesinin düşmemesi açısından..

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-02-2008 #7
bu çalışma ile ilgili şunu söyleyebilirim yapıştırma kulağı kutunun ön yüzünde kalmamalı yani orada kutunun ön yüzünü diger tarafa almalı ve altınıda amerikan kilit yapmalıyız diye düşünüyorum.
saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-03-2008 #8
Aslinda Gzel Bİ ÇaliŞma OlmuŞ Ama Sankİ Bİyerlerde Farkli Bİ Renk Kullanilsa Daha İyİ Olur Gİbİ Gelİyo Ama Gzel Yİnede Ellerİne Saglikkkkkkkk
Bu mesajdan alıntı yap
pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2008 #9
arkadaki siyah degrade kulladığın resimin fonu galiba ama guzel durmamış sanki hatalı bir degrade gibi duruyor. Yukarıya koyduğun logoda öyle kıyıda köşede gibi olmuş arkadaşım. Alttaki ml. yazıları ise hiç okunmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2008 #10
renkler bence pek iç açıcı değil bayan değilde bir erkek parfümü kutusunu andırıyor allahtan üzerinde bayan resmi var
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kutusu, ambalajtasarimi, parfm, tasarmm