Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)

Deneme Çalışmalar - Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme) ...

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vburak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 19-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel görünüyor sizin kadar bilgim yok ama bence man - woman yazmasanız daha güzel görünürdü .renk olarak bay-bayan olduğu net olarak belli gibi
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-02-2010 #3
Evet size katılıyorum çok yerinde bi eleştiri oldu Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)) teşekkürler..
Renkleri biraz daha açtım..

Bu mesajdan alıntı yap
Prenses Keriman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Prenses Keriman(30)

Grafiker / Muğla

Alt 20-02-2010 #4
emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
evreninmerkezi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evreninmerkezi(28)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 17-03-2012 #5

....
gerçek olsa çok iyi olurdu Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)D tebrik ederim çok güzel ve eşsizbi çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
slow1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slow1

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2012 #6
Güzel olmuş elinize sağlık ..

Fakat çok sivri hatları var böyle birşey üretilirse kadın ve erkek sinirlenince birbirine zarar verebilir Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme) üst bölümdeki hançer gibi bölümler biraz yuvarlanabilirmiydi ?
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-03-2012 #7
gerçek olsa çok iyi olurdu Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)D tebrik ederim çok güzel ve eşsizbi çalışma
Öncelikle konumu hortlattığın için teşekkür mü etmeliyim bilemedim Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)1:

Tee tıfılken yapmıştım bu çalışmayı, abartmaya gerekyok ama yinede teşekkür ederim :angel:

Güzel olmuş elinize sağlık ..

Fakat çok sivri hatları var böyle birşey üretilirse kadın ve erkek sinirlenince birbirine zarar verebilir Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme) üst bölümdeki hançer gibi bölümler biraz yuvarlanabilirmiydi ?
Topluma faydamız olur işte fena mı! Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)DParfüm şişesi tasarımı feel (deneme)
Eksikler oldukça fazla tabi, sivri bölümlerin dışında şişelerin eğriliği sıkma esnasında sıkıntı yaratacaktır keza elin kavraması konusunda yine problemli bir tasarım. Yinede teşekkür ederim :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
evreninmerkezi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evreninmerkezi(28)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 18-03-2012 #8
Öncelikle konumu hortlattığın için teşekkür mü etmeliyim bilemedim Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)1:

Tee tıfılken yapmıştım bu çalışmayı, abartmaya gerekyok ama yinede teşekkür ederim :angel:

Topluma faydamız olur işte fena mı! Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)DParfüm şişesi tasarımı feel (deneme)
Eksikler oldukça fazla tabi, sivri bölümlerin dışında şişelerin eğriliği sıkma esnasında sıkıntı yaratacaktır keza elin kavraması konusunda yine problemli bir tasarım. Yinede teşekkür ederim :angel:
rica ederim :angel:

dediğim gibi bence tasarımın çok hoş value özellikle renk tercihine bayıldım Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme) üzerinde biraz daha iyileştirme yaparak firmaların kapısını çalsan iyi para kazanırsın kanaatindeyim :cool: reklamı ve parfümün içeriği de iyi olmalı tabi Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)D

saygılar ve başarılar dilerim :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 18-03-2012 #9
Bu parfüm şilelerinin yanında birerde ilk yardım çantası hediye edilirse insanlığın hayrına olur diye düşünüyorum Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)
Tasarımı yapan arkadaş o an sanırım aşırı gergindi, zira o sivri uçlar epey can yakar Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)
İşin şakası tabi, arkadaş zaten çook eskilerde bir deneme yapmış ve bunuda belirtmiş Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-03-2012 #10
Bu parfüm şilelerinin yanında birerde ilk yardım çantası hediye edilirse insanlığın hayrına olur diye düşünüyorum Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)
Tasarımı yapan arkadaş o an sanırım aşırı gergindi, zira o sivri uçlar epey can yakar Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)
İşin şakası tabi, arkadaş zaten çook eskilerde bir deneme yapmış ve bunuda belirtmiş Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)
Hım!
Hedef kitle belli oldu sanırım Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)
Şiddete meğilli çiftler Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)D
Şişe Kutusunada şöyle yazarım "İçinizdeki canavarı çıkarır" Parfüm şişesi tasarımı feel (deneme)DParfüm şişesi tasarımı feel (deneme)

Katkınız için de teşekkürler Erkal COŞKUN :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları