parlak kağıtlarda püskürtme printerlerle baskı yapınca elle siliniyor neden

Baskı - parlak kağıtlarda püskürtme printerlerle baskı yapınca elle siliniyor neden ...

cumali12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cumali12

Grafiker / Adana

Alt 30-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar. ben kuşe kağıdına(kalınlığını tam bilmiyorum fakat kitap kapağı için kullanılan kalınlıkta)püskürtme printerle baskı yapıyorum fakat çıktısını alınca elle gidiyor mürekkepler anlamadım neden.püskürtmelerle kuşe kağıdına baskı yapılamıyor mu.yapılıyorsa nasıl bir ayar yapmalıyım. yardımlarınızı bekliyorum. herkese iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 30-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
püskürtme printerlarda kuşe kağıda baskı zor olur. Boyayı emme gücü çok düşüktür, birde mat kuşe dene derim. Ama en doğrusu ya makinanın kendi özel kağıdına ya da 1.hamur kağıda baskı alman.

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
cumali12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cumali12

Grafiker / Adana

Alt 02-08-2008 #3
sağol arkadaşım yardımın için. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 26-12-2008 #4
ne püskürtmeli ne de lazer yazıcılar kuşe kağıtlara baskıda sağlıklı çıktı vermez.bunun nedeni sistem gereği kullanılan boya ve tozun çabuk kurumaması ve kağıt emiciliğinin olmamasıdır.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
baski, baskı, elle, kağıtlarda, kagitlarda, neden, parlak, printerlerle, puskurtme, püskürtme, siliniyor, yapinca, yapınca