Part Time iş arıyorum istanbul anadolu yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Part Time iş arıyorum istanbul anadolu yakası - İstanbul ...

fruko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fruko

Webmaster / İstanbul

Alt 15-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Part Time iş arıyorum istanbul anadolu yakası

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği: web tasarımla ilgileniyorum.ilerlettim diyebilirim. www.enesfurkanbayram.com kendi kişisel web sitemdir.Benim tasarladığım bir sitedir. www.okantwitter.com ise twitter benzeri üniversiteye özel bit web sitesidir.tamamen benim yapımımdır.ayrıca www.kiralikcadirlar.net ilk yaptığım web sitelerinden biridir.şuanda da 3 tane web sitesi üzerinde çalışıyorum.adobe photoshop programını ıleri seviyede bilmesemde yeteri düzeyde bildiğimi sanıyorum.dreamveawer programı hakkında yeteri kadar bilgiye sahıbım.kodlama konusunda herhangı bır bılgım yok.yanı vasat duzeyde.kendimi grafik konusunda ıllustrator ve corel alanında geliştirmek istiyorum.üniversitede de okudugum için zamanım kısıtlı.part time çalışmak için uygun yerler arıyorum

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: www.enesfurkanbayram.com
www.kiralikcadirlar.net
www.okantwitter.com

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Part Time iş arıyorum istanbul anadolu yakası - İstanbulPart Time iş arıyorum istanbul anadolu yakası - İstanbulPart Time iş arıyorum istanbul anadolu yakası - İstanbulPart Time iş arıyorum istanbul anadolu yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap