Part Time Dijital Baskı Desen Tasarımı işi arıyorum. - İzmir

İş Arayan İlanları - Part Time Dijital Baskı Desen Tasarımı işi arıyorum. - İzmir ...

gulsyrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsyrl

Grafiker / İzmir

Alt 19-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Part Time Dijital Baskı Desen Tasarımı işi arıyorum.

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Photoshop ve illustrator kullanıyorum

İş deneyimi ve içeriği: LİNSET TEKSTİL Güngören/İstanbul
2Yıl Desen Tasarım
Kasım 2012/Eylül 2014

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencisiyim, ikinci öğretim olduğum için gündüz saat 16.00'a kadar çalışabilirim.
İstanbul da iki yıl dijital baskı da desen tasarımcısı olarak çalıştım.Allover, pano,kalıba desen yerleştirme, tarama desen veya müşteriye özel desenler çalıştım, kolleksiyon desenleri ve varyant çalışmaları yaptım.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Part Time Dijital Baskı Desen Tasarımı işi arıyorum. - İzmirPart Time Dijital Baskı Desen Tasarımı işi arıyorum. - İzmirPart Time Dijital Baskı Desen Tasarımı işi arıyorum. - İzmirPart Time Dijital Baskı Desen Tasarımı işi arıyorum. - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap