Part-time Evden calisacak (freelancer) Grafiker Araniyor

Sonuçlanan İlanlar - Part-time Evden calisacak (freelancer) Grafiker Araniyor ...

avkurtulus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avkurtulus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma: ziy-net

Tasarim ve Matbaa firmamizda freelancer (evden) part-time olarak calisacak ogrenci yada deneyimli arkadaslar ariyoruz.

Ekibimize katilacak arkadasin hangi sehirde oldugunun bir onemi yok , yeterki iyi bir internet baglantisi olsun. Zira, tum gorusmeler ve isler internet uzerinden yapilacaktir.

Genellikle, logo, kartvizit, el ilani, menu, antetli kagit tasarimi, kurumsal kimlik olusturma gibi isler yapilacaktir.

Ekibimize katilmak isteyen, guvenilir ve dakik arkadaslar , lutfen asagidaki mail adresinden bizimle irtibata gecsinler.

Dusuk seviye bile olsa , ingilizce bilgisi tercih sebebidir.

Kadir

Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Part-time Evden calisacak (freelancer) Grafiker Araniyor veya Part-time Evden calisacak (freelancer) Grafiker Araniyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

demouser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demouser

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2010 #3
ilanınızla ilgileniyorum irtibat için ********* *********
gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 27-11-2010 #4
iletişim için *********
acemi__17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemi__17

Grafiker / Ankara

Alt 27-11-2010 #5
İlanınızla ilgileniyorum... *********
mcu_izgordu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcu_izgordu

Webmaster / İstanbul

Alt 27-11-2010 #6
ilanınızla ilgileniyorum bu adresten ulaşabilirsiniz *********
ByGRAFF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByGRAFF

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2010 #7
Birlikte çalışabiliriz... *********
serkan bek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan bek

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2010 #8
ilanınızla ilgilenıyorum *********
hakanokmen82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanokmen82(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2010 #9
merhaba ilanınızla ilgileniyorum homeoffice olarak çalışmaktayız şahıs şirketimiz vardır. istenildiğinde faturalı çalışılabilir. iletişim için ********* veya özel mesaj atabilirsiniz. saygılar
avkurtulus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avkurtulus

Hiç Biri / İstanbul

Tesekkurler

Alt 29-11-2010 #10
Merhaba Arkadaslar,
Ilginiz icin cok tesekkur ediyorum. Bir cok arkadasim CV sini veya calismalarini gorebilecegimiz linkleri bize e-posta olarak gondermistir. Su ana kadar bize cv yada portfolio larini gondererek ulasan arkadaslarim arasindan, calisacagimiz yeni ekip arkadasimizi belirlemek istiyoruz. Dolayisiyla, su andan sonra gelecek basvurulari degerlendirmeye almayacagimizi belirtmek isterim.
Yalniz dikkatimi ceken bir durum var bunuda sizlerle paylasmak istiyorum;
Oncelikle cv sini gonderen cogu arkadasimin, cv lerinin inanilmayacak derecede ozensiz bir sekilde yazmis olmasi , grafiker ilani vermem sebebiyle "Trajikomik" bir durum olusturdu. Yani tasarim yapmaya talip olan kimse; bir word yada pdf dosyasini azda olsa ozenle hazirlamali. Arkadaslarimin basvurularini yaparken buna ozen gostermesini tavsiye ediyorum, yoksa nice basarili tasarimci arkadasim , yazik ki dunyanin onlari kesfetmesini engellemis olacaklardir.
Avukat olmam sebebiyle baska onemli bir hususu daha dile getirmek istiyorum;
Gonderilen CV lerde , TC Kimlik numarasini dahi yazan arkadaslarim var. Internetten basvuru yaptiginiz islerde , kisisel verilerinizin guvenligi icin; Adres bilgilerinizi sadece Il ve Ilce olarak yazmanizi, ayrica kesinlikle TC Kimlik numarasi gibi , sahsa munhasir bilgileri vermemenizi onemle belirtirim.
Tum arkadaslara selamlar
Kadir
Sponsor Links

Reklam

Tags
evden tasarim, freelance, grafiker araniyor, matbaa grafiker