Part Time / Tam Zamanlı Grafiker - Eskişehir

İş Veren İlanları - Part Time / Tam Zamanlı Grafiker - Eskişehir ...

ecakirpau isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecakirpau

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 01-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Part Time / Tam Zamanlı Grafiker

Program/Seviye: Photoshop: Çok iyi
Illustrator: Çok İyi
Corel: Çok İyi
InDesign: İyi

Kitap, dergi ve matbaa çalışmalarını da bilen grafiker.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Eskişehir'de faaliyet gösteren Eğitim Danışmanlık firmasıyız ve bir çok firmayla çalışıyoruz. Farklı, değişik ve zekice tasarlanmış kurumsal kimlik, reklam ve tanıtım çalışmalarını yaptıracağımız farklı düşünen ve farklı işler ortaya koyabilecek grafiker arkadaş arıyoruz.

Ajans ve basım yayın işlerimiz de olacak ileri dönemde. ancak ilk periyot, kurumsal kimlik, web, afiş, kitap-dergi ve kapakları, reklam ve tanıtım çalışmalarını yapabilecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

Cv ve referansları mail adresimize yollarsanız seviniriz. Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek olan tercih sebebidir. Dürüst ve güvenilir, zamanında işini teslim edebilecek ve işine özen gösteren uzaktan çalışabilecek ya da üniversitede eğitim-öğretim faaliyetini devam ettiren ve öğreni harici zamanlarını çalışarak geçirmek isteyen grafik tasarım öğrencisi arkadaşlar da olabilir.

E-posta:

Telefon: 0543 669 69 95
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Part Time / Tam Zamanlı Grafiker - EskişehirPart Time / Tam Zamanlı Grafiker - EskişehirPart Time / Tam Zamanlı Grafiker - EskişehirPart Time / Tam Zamanlı Grafiker - Eskişehir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bigdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigdesign

Grafiker / Ankara

Alt 05-06-2013 #3
Mail gönderdim.İyi günler dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
ecakirpau isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecakirpau

Hiç Biri / Eskişehir

Cvniz UYlasmadı

Alt 08-06-2013 #4
Mail gönderdim.İyi günler dilerim.
Merhabalar,

Mailinize istinaden CV ve referansları rica etmiştik. Henüz bizlere ulaşmadı, ilgilenebilirseniz ve tekrar gönderirseniz seviniriz.

İyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap