Part time veya iş başı - Ankara

İş Veren İlanları - Part time veya iş başı - Ankara ...

turo061 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turo061

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 19-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

part -time veya iş başı

Program/Seviye: web tasarım,photoshop,corel ,freehand

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ankara'da web tasarım,photoshop,corel ,freehand bu tarz programlardan az-çok anlayan mezun yada okuyan freelance çalışan yada çalışmak isteyen grafikçi yada grafikçi olmaya aday arkadaşlarla proje bazlı çalışmak istemekteyiz.

Saygılarımızla

E-posta:

Telefon: 0551 412 21 73
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Part time veya iş başı - Ankara - Part time veya iş başı - Ankara ya da Part time veya iş başı - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Part time veya iş başı - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
dilara bilkent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilara bilkent

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-01-2012 #3
bilkent mezunuyum 'grafiker'den ziyade grafik tasarımcı'yım ...

kelebemelek.tumblr.com 'dan portfolyama bakabilrsiniz... ileri duzeye photoshop CS4 VE Illustrator kullanbiliyorum..

proje bazlı calışmak isterseniz detayları konuşabilirz
Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 22-01-2012 #4
ilanınızla ilginiyorum ancak size gönderdiğm mailler geri dönüyor başka bir adresiniz var mı
Bu mesajdan alıntı yap