part-time veya freelance grafiker - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - part-time veya freelance grafiker - İzmir ...

mmm_m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmm_m

Grafiker / İzmir

Alt 13-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

part-time veya freelance grafiker

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Adobe Indesign, Adobe Phoshop, CorelDraw (hepsi iyi seviyede)

İş deneyimi ve içeriği: Çeşitli ajans, yerel &ulusal gazete, ulusal dergi tecrübelerim vardır. Master öğrencisi olmam sebebiyle yarı zamanlı veya biraz daha serbest bir yerde iş arıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali:

Referanslar:

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

part-time veya freelance grafiker - İzmirpart-time veya freelance grafiker - İzmirpart-time veya freelance grafiker - İzmirpart-time veya freelance grafiker - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

arkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arkan

Matbaacı / İzmir

Alt 16-08-2011 #3
ilanınız geçerliyse cv brakırmısın *********
stickershop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stickershop

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2011 #4
Dönemsel katalog,broşür,insert,basın bülteni,kurumsal baskı gibi işlerimiz oluyor. İlgilenirseniz cv nizi : ********* adresime iletmenizi rica ederim.
halilkose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilkose

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-01-2012 #5
tam zamanlı grafiker arıyoruz.bide dükkanımız menderes ulaşımda sorun olmazsa mail bekliyorum. *********
trbadboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

trbadboy

Webmaster / İzmir

Alt 20-03-2012 #6
ilanınız hala güncelse alsancaktaki ofisimize tam zamanlı olarak çalışacak deneyimli grafiker arıyoruz. yüksek lisans yapıyor olmanız kesinlikle engel değildir çalışma saatlerinde oynama yapabiliriz. eğer ilgilenirseniz iletişime geçebilirsiniz. ********* numaralı telefonumuzda Hülya hanımla görüşebilirsiniz.
Teknoloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Teknoloji

Hiç Biri / İzmir

fatmakurun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmakurun

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-07-2012 #8
Merhaba, ********* adresine cv'nizi gönderirseniz sevinirim.
DestinationEU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DestinationEU

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-12-2012 #9
Avrupa Birliği alanında faaliyet göstermek üzere kurulacak olan websitesi için grafiker arıyoruz.

Site için arka plan, logo, banner, kartvizit vs. tasarlayabilecek, yönlendirmelere ek olarak hayal gücü kuvvetli bir grafiker ile çalışmak istiyoruz.

Eğer CV'nizi paylaşabilirseniz, çalışma şartlarını görüşebiliriz.

Tercihimiz home-based / freelance çalışan grafikerler. Başka bir işle ilgileniyor olsanız da birlikte çalışmamızda herhangi bir engel olmayacaktır.

Eğer karşılıklı olarak memnun kalırsak; kurumsal kimlik tasarımları, yazılı / görsel-işitsel materyellerin üretilmesi noktasında da işbirliği yapabiliriz.

mmm_m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmm_m

Grafiker / İzmir

Alt 09-02-2013 #10
guncelllilan
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları