Part-Time Yardımcı grafiker(İstanbul)

İş Arayan İlanları - Part-Time Yardımcı grafiker(İstanbul) Sponsorlu Bağlantılar Matbaa Öğretmenliği 2. öğretim öğrencisiyim. Freehand, photoshop programlarını orta derecede kullanmaktayım ve kendimi geliştirebileceğim, okulla birlikte devam edebileceğim bir iş arıyorum. 2 ay boyunca matbaa da staj yaptım ...

grafigirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafigirl

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matbaa Öğretmenliği 2. öğretim öğrencisiyim. Freehand, photoshop programlarını orta derecede kullanmaktayım ve kendimi geliştirebileceğim, okulla birlikte devam edebileceğim bir iş arıyorum. 2 ay boyunca matbaa da staj yaptım ve baskıya ufak işler de gönderdim. İstanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sonmogol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonmogol

Grafiker / İstanbul

grafikerlik işi teklifi

Alt 22-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ist avrupa yakasında çalışmak üzere iş için ister parttime ister fulltime olaraktan çalışmak istersen beni arıyabilirsin.msn den de ulaşabilirsin.

görüşmek üzere

B.Kaan ŞEKER
Ayyıldız iş elbiseleri ve reklam san.ve tic. ltd.şti.
Bu mesajdan alıntı yap

Logo Web Tasarimi

Alt 26-11-2007 #3
firmamız için logo ve web tasarlayacak birini arıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
grafigirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafigirl

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2008 #4
Merhaba biraz geç kaldım galiba ama iş için verdiğiniz mesajlar hala geçerliyse görüşebiliriz. teşekkür ederim msjlar için, Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #5
grafikerlik kursunu yeni bitirdim iş arıyorum.şimdilik pek bi deneyimim yok ama azmim va çok çalışmam sayesinde onunda üstesinden geleceğime inanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #6
ulaşmak isteyen olursa [email protected]************ msn adresim...
saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafikeristanbul, istanbul ici part, part time yardimci, parttime, yardimci, yardimci grafiker ist, yardimci grafiker istanbul