Parti Afiş ve Bilet Fiyatı

Afiş Tasarımı - Parti Afiş ve Bilet Fiyatı ...

401 design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

401 design

Öğrenci (Grafik) / Adana

Dosya23

Alt 19-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar
Bir parti için afiş ve bilet istiyorlar benden.Fakat bu konuda hiç çalışmam olmadı.Yapabilirim ama fiyatlar konusunda size danışmak istedim

Bir cafede olacak parti,dediğim gibi benden istenilenler;
-afiş
-bilet

Sizce ne kadar bi miktar istemeliyim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok şeker bir durum..Parti Afiş ve Bilet Fiyatı Bende bir arabanın motorunu sökmedim hiç..Bu konuda bir bilgimde yok. Ama komple motor bloğunun sökülmesi ve bakımı hakkında bende bilgi almak istiyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
eaglecnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eaglecnr

Webmaster / Ankara

Alt 19-11-2009 #3
Çok şeker bir durum..Parti Afiş ve Bilet Fiyatı Bende bir arabanın motorunu sökmedim hiç..Bu konuda bir bilgimde yok. Ama komple motor bloğunun sökülmesi ve bakımı hakkında bende bilgi almak istiyorum..
:rofl::rofl:

ağır eleştiri olmuş sanki biraz :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
401 design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

401 design

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 20-11-2009 #4
Tasarım konusunda benim hakkımda bir bilginiz olmadan bu eleştiriyi yapmanız hiç etik değil.
Referanslarımı gösteremiyorum.Çok dağınıklar
Ha genede isterseniz pm atın.Upload edeyim
Neyse arkadaşlar,hala afiş ve bilet tasarımı ücretlendirmesinde bir bilgim yok.Biliyorum her tasarımcı kendine göre bir fiyat verecektir.Fakat ben piyasayı öğrenmek istiyorum

Günümüzde bir banner 15 tl yede yapılsada 90 tl ye yapılanda var.Serbest piyasa diyorlar
Ayrıca yapılan tasarımı gene burada göstereceğim.Bakalım yorumlara ondan sonra
Bu mesajdan alıntı yap
gokerturkey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokerturkey

Grafiker / Konya

Alt 10-12-2009 #5
Kardeş mesela ben buqün Party afişi tasarladım Parti Afiş ve Bilet Fiyatı müğtşerinin ilk alışverişiydi ayaqı alışsın diye 30 lria dedim + bilet 50 lira Parti Afiş ve Bilet Fiyatı sen kafana göre bişeyler de Parti Afiş ve Bilet Fiyatı
Bu mesajdan alıntı yap
cero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cero

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 10-12-2009 #6
AFİŞ + BİLET Tasarımı Ben 20 TL'ye Yapıyorm. Serbest Piyasa Bu Parti Afiş ve Bilet Fiyatı
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-12-2009 #7
Özelden Pm atmama gerek yok arkadaşım. Çalışmalarını bana özel değil, foruma özel yayınla, tanıyalım görelim birbirimizi..Belki seninlede çalışma şansımız olur, belki aradığımız cevhersindir..?? Ben böyle düşünürüm, ve benim gibi düşünen bir çok işveren de olabilir..(biraz geniş düşünmek gerekirse)

BU arada, Afiş + Bilet = 1.500 Tl + Kdv. (hazır vektörel değil sıfır çizimler, internetten foto değil, stüdyoda müşteriye özel fotolar, matbaa da sürümden kazanılan yerler değil, el işi göz nuru çalışan yerler, kdv her bünyeye gerekli..)

Piyasayı öldüren 10/20 liraya bu işlerin fokunu çıkaran arkadaşlar, sırat köprüsünde görüşmek üzere..
Bu mesajdan alıntı yap
Karax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karax

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2009 #8
Piyasayı öldüren 10/20 liraya bu işlerin fokunu çıkaran arkadaşlar, sırat köprüsünde görüşmek üzere..
Resmen hislerime tercuman olmuşsun Parti Afiş ve Bilet Fiyatı
Bu mesajdan alıntı yap
naxuan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

naxuan

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-12-2009 #9
creedwar'a katılıyorum...

isteyeceğin ücret yapacağın işin ederi olmalı... şahsen ben çalışmalarımı bu şekilde fiyatlandırıyorum... logonun ve metinlerin hazır olduğu bi' broşür ya da aifş 50 tl edebilir... ama işin içine kendine ait illüstrasyon(lar) girerse bu fiyat 500 tl de olur,1500 tl de...
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 11-12-2009 #10

Özelden Pm atmama gerek yok arkadaşım. Çalışmalarını bana özel değil, foruma özel yayınla, tanıyalım görelim birbirimizi..Belki seninlede çalışma şansımız olur, belki aradığımız cevhersindir..?? Ben böyle düşünürüm, ve benim gibi düşünen bir çok işveren de olabilir..(biraz geniş düşünmek gerekirse)

BU arada, Afiş + Bilet = 1.500 Tl + Kdv. (hazır vektörel değil sıfır çizimler, internetten foto değil, stüdyoda müşteriye özel fotolar, matbaa da sürümden kazanılan yerler değil, el işi göz nuru çalışan yerler, kdv her bünyeye gerekli..)

tüm replerim senin olsun dostum Parti Afiş ve Bilet Fiyatı hele ilkine koptum. sandalyeden düşüyordum gülerken...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları