Parti Afişi İlk Çalışmam.

Afiş Tasarımı - Parti Afişi İlk Çalışmam. ...

klas.reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

klas.reklam

Grafiker

Alt 13-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorumm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yeni konu açıp yer dolduracağınıza, önceki konunuz üzerinden de düzeltme yapabilirdiniz..
İşinizde kullandığınız vektörelleri bulmak için uğraştığınız belli..Nekadar çok vektörel kullandığınızın sizde farkındasınızdır sanırım..
Bu mesajdan alıntı yap

klas.reklam

Grafiker

Alt 13-02-2009 #3
Ola bilir herkez Hata Yapa bilir + Parti Afşinde Vektörellerin Olması Normal değilmii Biz yeni yeni çalışmarımızı koymaya başladıkk ilkine göree çok hata yapnlarıdaa biliyomm bi ben olmuşum çokmuParti Afişi İlk Çalışmam.
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 13-02-2009 #4
yazı fontları çok abartılı olmuş:S
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-02-2009 #5
Ola bilir herkez Hata Yapa bilir + Parti Afşinde Vektörellerin Olması Normal değilmii Biz yeni yeni çalışmarımızı koymaya başladıkk ilkine göree çok hata yapnlarıdaa biliyomm bi ben olmuşum çokmuParti Afişi İlk Çalışmam.
Olabilir tabiki ama, birileri yanlış yapıyor bende yapmışım gibi bir savunma söz konusu olamaz.. (+ artınıza bayıldım) Vektörellerin olması normal fakat siz normal ölçüden fazla ne bulduysam koyayım bari lay lay lom durumdasınız..
Yeni yeni koyduğunuz çalışmlarınız da eleştirilsin, varsa hatalarınızı sunum veya baskı öncesi görebilmeniz için ekleme yapıyorsunuz değilmi? + ee ozaman?
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 13-02-2009 #6
Sanırım parti Cehennem'de verilecek.. çok karışık iş gördüm göz yorcu okunaksız.. Ama bu gördüklerimin en karışığı.. Üzgünüm ama yorumum sert gelmesin size. creedwar 'ın sorusuna da güvenerek yazdım.. (Yani bizimle niye paylaşıyorsunuz eleştiri ve yorumlara göre işi güzelleştirmek dimi?)
Bu mesajdan alıntı yap

klas.reklam

Grafiker

Alt 13-02-2009 #7
Ben sadece Fikirlerinizi sordum ben Bu İşi Çok Çok İyi yapsamda Bu işi yeni başlayanlar dahil herkezden fikir alırımm ben ne bulduysam koymadım bu ardaa bu vektöreller arşivimdee özellikle yeri varr tabi her işindee yazılar sa ise rakdaşımm yazılarr fontu müşteri bulmuş bend eyaptımm cix oldu fenamııParti Afişi İlk Çalışmam.

evet yanii sizlerden fikr almak kabaca değil tabiParti Afişi İlk Çalışmam.=
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 13-02-2009 #8
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap
Elipsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elipsis

Matbaacı / İzmir

Alt 13-02-2009 #9
bence afiş gözü çok yuoruyor sürekli aynı efektler kullanılmış yazılarda bence resmini biraz flulaştırsan belki daha düzgün görünebilir....
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-02-2009 #10
Şu konuyu ilk önce tam anlamıyla anlamamız gerekmekte...

Forumumuzdaki mesleki seçileriniz yapmayı istediğiniz mesleğin seçimi için değil. Gerçekten seçtiğiniz meslekte yeterlilik gösterebildiğiniz için seçilmelidir. "Biz yeni yeni çalışmarımızı koymaya başladıkk ilkine göree çok hata yapnlarıdaa biliyomm bi ben olmuşum çokmu" diyor ve meslek seçiminizi Grafiker yapıyorsanız arkadaş standart bir grafikerin olması gerektiği yeterliliği baz alarak sizi eleştirmesinden daha doğal bir şey olduğunu sanmıyorum.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afisi, calismam, ilk, parti