parti davetiyesi

Afiş Tasarımı - parti davetiyesi Sponsorlu Bağlantılar arkadaşımın düzenlediği parti için hazırladığım davetiye...

parti davetiyesi
anda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anda

Grafiker / Denizli

parti davetiyesi

Alt 21-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşımın düzenlediği parti için hazırladığım davetiye

parti davetiyesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Denizli nin i harfleri nerde?
+1 bira tamam anlaşıldıda ücret? Bu insanlar neye göre gelicek buraya? Bu partinin bulunacağı yer çok mu tehlikeli de kuru kafa ön planda?
Meslek kısmında hiçbiri yazdığı için bunları söylüyorum. Yukarıda saydıklarım olmazsa olmazlardır ve dikkat edilmesi gereken unsurlardır.
Bu mesajdan alıntı yap
bhtyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhtyr

Grafiker / Eskişehir

Alt 21-02-2009 #3
dostum güzel olmuış yalnız aşağıdaki 1 bira olayı
kopuk kalmış tam vermiyo mesajı ....emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2009 #4
dostum güzel olmuış yalnız aşağıdaki 1 bira olayı
kopuk kalmış tam vermiyo mesajı ....emeğine sağlık
siz gerçekten grafiker misiniz emin olamadım açıkçası?
Arkadaşımızın hatalarını sayamıyor ve üstüne üstük buna güzel olmuş diyorsunuz. Yukarıda yazdıklarımı nasıl göremiyorsunz şaştım kaldım doğrusu. Bu şekilde sadece güzel olmuş demekle grafiker olunmuyor maalesef...
Bu mesajdan alıntı yap
anda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anda

Grafiker / Denizli

Alt 21-02-2009 #5
Denizli nin i harfleri nerde?
+1 bira tamam anlaşıldıda ücret? Bu insanlar neye göre gelicek buraya? Bu partinin bulunacağı yer çok mu tehlikeli de kuru kafa ön planda?
Meslek kısmında hiçbiri yazdığı için bunları söylüyorum. Yukarıda saydıklarım olmazsa olmazlardır ve dikkat edilmesi gereken unsurlardır.
öncelikle yorumun için teşekkür ederim irm.art. eleştirilerine gelice. parti sahibi fiyat ve yer konusunu özellikle yazmamamı istedi. gizli parti sloganı ile falan duyuruyordu çünkü. fiyat da aşağı yukarı aynı nedenlerden dolayı yazılmadı. denizi deki i harflerine gelincede, açıkçası kararsız kaldım o konuda devamında ingilizce bir kelime var. ikiside büyük harflerle yazıldığı için alakasız dururmu diye düşündüm.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2009 #6
Hiçbir eleştiri yapmadna nasıl direk güzel olmuş diyebiliyorsunuz anlamadım..
Siz çalışmaya baktığınızda gözünüzü rahatsız eden birşey göremiyorsunuz demekki..
Oysa o kadar çok rahatsız eden şey varki.. Kullanılan font inanılmaz itici..hiç okunmuyor..Parti afişinin zemininde kurukafa olmasına da bir anlam veremedim..Aklıma direk partide tehlikeli şeyler olacağını izlenimini getirdi..
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2009 #7
öncelikle yorumun için teşekkür ederim irm.art. eleştirilerine gelice. parti sahibi fiyat ve yer konusunu özellikle yazmamamı istedi. gizli parti sloganı ile falan duyuruyordu çünkü. fiyat da aşağı yukarı aynı nedenlerden dolayı yazılmadı. denizi deki i harflerine gelincede, açıkçası kararsız kaldım o konuda devamında ingilizce bir kelime var. ikiside büyük harflerle yazıldığı için alakasız dururmu diye düşündüm.
Afiş sahibinin bunları yazmanızı istememesi afişin amacının oldukça dışında kalıyor maalesef. Ve müşteri açısındanda geriye dönüşü pek olmayacak belirtmek istedim tabi son karar onların. İ harflerine gelince devamında ister Çince olsun ister yunanca ister ingilizce DENIZLI diye bir ingilizce kelime yoktur ve özeldir doğrusunu yazmanızda fayda var. ayrıca kurukafa olayında söylediklerimide gözardı etmemek gerekli
Bu mesajdan alıntı yap
bhtyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhtyr

Grafiker / Eskişehir

Alt 21-02-2009 #8
sanırım bi yanlış anlaşılma var ve kimsenin haberi yok
afişi yapan kişi benim kuzenim..ve küçükl bi gır gırdı bu eleştişri
kendi aramızda...zaten msn den görüşmekteyiz kendisi ile...yazıkki yargısız infaz da bulun
mak için erken bir davranış..elbette bizde biliriz eksikleri sizin kadar olmasada..
üzücü bir olay...
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2009 #9
sanırım bi yanlış anlaşılma var ve kimsenin haberi yok
afişi yapan kişi benim kuzenim..ve küçükl bi gır gırdı bu eleştişri
kendi aramızda...zaten msn den görüşmekteyiz kendisi ile...yazıkki yargısız infaz da bulun
mak için erken bir davranış..elbette bizde biliriz eksikleri sizin kadar olmasada..
üzücü bir olay...
k. bakmayınız ama bizler müneccim değil grafikeriz...
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2009 #10
Forumda normal konuların altında gırgır yapılmıyor..Bu sebeple işlerin altına yazılan tüm yorumlar ciddiye alınır..Sizin kuzen olup olmadığınızı da fal bakıp bilemeyeceğimize göre..Yargısız infaz falan yok. Ya siz kuzeninizi övmek için böyle birşey yaptınız ya da gerçekten beğendiniz şimdi geri adım atıyorsunuz..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları