Partner MC Plotter Almayı Düşünüyorum Ama...

Folyo kesim - Partner MC Plotter Almayı Düşünüyorum Ama... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Partner MC 120'lik almayı düşünüyorum ama bazı endişelerim var. Bu makineyi kullanan ya da bilen kimseyle karşılaşmadım. Teknik özelliklerinden başka hiçbirşeyini bilmiyorum. Daha önce kullanmış veya bilgisi ...

embermoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

embermoon(40)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 17-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Partner MC 120'lik almayı düşünüyorum ama bazı endişelerim var. Bu makineyi kullanan ya da bilen kimseyle karşılaşmadım. Teknik özelliklerinden başka hiçbirşeyini bilmiyorum. Daha önce kullanmış veya bilgisi olan arkadaşların yorumlarını yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 18-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Satmış olduğumuz makine Artcut 2009 kesim programı ile içermektedir..

Partner MC Serisi ekonomik bir folyo kesicidir.

Kıyaslama yapacaksanız. Summa , Roland, Mutoh, Graphtec, Gerber , Gcc, Mimaki,Newstar vd. gibi üst çıtadaki makinelerle kıyaslamayın.

Partner Mc Serisi Kesici 2 Yıl İstanbul Reklam firmasının garantisindedir.

Teknik Servis Md.
Bu mesajdan alıntı yap
embermoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

embermoon(40)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 18-10-2009 #3
sattığın yoğurt ekşi değil yani sağol çok yardımcı oldum içim rahatladı Partner MC Plotter Almayı Düşünüyorum Ama...

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür etmeyi çok isterdim ama ortada edilen bir yardım olmadığına göre hemen konuya giriyorum. Summa D60R aldım ve bu konu benim için kapandı çok şükür Partner MC Plotter Almayı Düşünüyorum Ama...
Bu mesajdan alıntı yap