Party Afişi

Afiş Tasarımı - Party Afişi ...

Party Afişi
gani_gani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gani_gani

Grafiker / Gaziantep

Party Afişi

Alt 03-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Party Afişi

Müşterilerimin dijitallerini ortalığa dağıtmamak ve yetkisiz kullanımı engellemek için örnektir yazısı var. Yanlış anlaşılmasın.
Adres bilgisinde şehir yok. Geri kalanlarda problem çıkarmaz heralde...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 03-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
party time ya da PARTY TIME diye yazılır. O fontun küçük karakter desteklemediğini sanıyorum. El ile çizim göremedim genel itibari ile hazır vektörel kullanılmış. Dj TWISTER ya da Dj Twister yaz. Üniversite öğrencilerine hitap eden çalışmanda böyle bir hatayı gören çok eleman olur. Tüm afişte bordo pembe ağırlığı var . Parti afişleri daha renkli olur. Ziraat bankasında İ harfi yok. Yine TİME yazmışsın. Öğrenci kimliğinizi yanınızda BULUNDURUNUZ olmalı. 5TL etkili görünüyor sorunsuz olan tek şey o gibi Party Afişi Standart ortalama bir afiş çalışması gözü yormuyor dikkat ve daha fazla emek ile ilerleyebilirsin. Hazır vektörler genelde köreltir adamı.
Bu mesajdan alıntı yap
ikerson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ikerson

Webmaster / İstanbul

Alt 04-10-2010 #3
arixira' nın dediklerine katılıyorum noktalama işaretleri ve hazır vektörlere dikkat edilmeli.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 04-10-2010 #4
[quote=gani_gani;847874
Müşterilerimin dijitallerini ortalığa dağıtmamak ve yetkisiz kullanımı engellemek için örnektir yazısı var. Yanlış anlaşılmasın.
Adres bilgisinde şehir yok. Geri kalanlarda problem çıkarmaz heralde...[/QUOTE]

şimdi çalışmanız önümde duruyor ama yanlış anlaşılmasın da sxc'den alınma hazır vektörlerle ve yanlış kullanılan bir ingilizce ile çalışma yapmışsınız. örnektir yazısı koymanız işi koruma adına güzel de işte kullandığınız vektörleri koruyanları düşünsek biede! afişi yorumlamıyorum çok basit ve karmaşık bişey olmuş. iyi günler iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
gani_gani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gani_gani

Grafiker / Gaziantep

Alt 04-10-2010 #5
hataların tümünü biliyorum. yüklerken de farkındaydım. ön çalışmadan sonra hemen siteye yükledim. hiç bir grafiker ön çalışmasında düzeltme yapmadan baskıya yollamaz zaten bunu herkes biliyor.

Vektör kullanımına gelince herkesin bi tarzı vardır. yeri gelir vektör kullanırım, yeri gelir saatlerce elle çizerim, yeri gelir sadece fotograf koyar geçerim. Bu benim tarzım. Müşteri beğensin yeterli. Bana bunları söyleyen arkadaşım acaba hiç vektör kullanmıyor mu cidden çok merak ettim??? Afişi yorumlamıyormuş Party Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 05-10-2010 #6
ya polemige girmeyeyim diorum uzatmamak için... iyi günler...
Bu mesajdan alıntı yap
arda.kocamn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda.kocamn(25)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-10-2010 #7
Emeğine sağlık, güzel olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
cemil1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemil1986

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 09-10-2010 #8
örnektir yazmana grk yoktu.kimse calmaz bunu
Bu mesajdan alıntı yap
emar11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emar11(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2010 #9
grup tim-a ile dj twister yazısı orantısız olmuş kaymış gibi yukarı doğru sağdaki yazı. ve sanki biraz daha büyük. bana göre aynı ölçülerde olmalılar. enazından font boyutu olarak.
Bu mesajdan alıntı yap