PASTA BÖREK FOTOGRAFLARI - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - PASTA BÖREK FOTOGRAFLARI - Türkiye Geneli ...

faktor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faktor

Grafiker / Konya

Alt 26-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

PASTA BÖREK FOTOGRAFLARI

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Arkadaslar hazırlayacagımız pasat borek tarifleri icerikli bir kitap için bu konuyla ilgili fotografları telif ucreti karsılıgında almak ıstıyorum. Bu konuda birikimi olanlarla ayrıntılı gorusmek ısteyenler email dan irtibata gecebilir

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları PASTA BÖREK FOTOGRAFLARI - Türkiye Geneli - PASTA BÖREK FOTOGRAFLARI - Türkiye Geneli ya da PASTA BÖREK FOTOGRAFLARI - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
PASTA BÖREK FOTOGRAFLARI - Türkiye Geneli | PASTA BÖREK FOTOGRAFLARI - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Grafilove isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafilove

Matbaacı / İstanbul

Alt 28-02-2011 #3
Madem ücret ödeyeceksin shutterstock.com sitesinden kendin seçip temin edebilirsin..