Pasta Kutusu Tasarımı

Ambalaj Tasarımı - Pasta Kutusu Tasarımı ...

Pasta Kutusu Tasarımı
kenanakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kenanakin

Webmaster / İstanbul

Pasta Kutusu Tasarımı

Alt 30-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,

Pasta kutusu yapacağım tahmini 20-30 kişilik pasta kutusu yapılacak. Tasarımı kolay ama istediğim pasta kutusu nasıl yapılır nelere dikkat etmeliyim corel de veya phtoshop üzerinde yapabilirim...

Nereden başlamalıyım yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ismail038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismail038

Grafiker / Kayseri

Alt 31-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeşim ben ambalaj firmasında çalışıyorum 250 g 500 g 1000 g 1500 g pasta kutusu ceşitleri vardır tasarımına uygun bıcağı seç varsa yoksa gönderebilirim sana corelde başka firma logosuna uygun renkleri tercih et desenle kaliteli pasta resimleri ile süsle yeter Pasta Kutusu Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
ramosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramosoft

Baskıcı / Ankara

Alt 31-10-2013 #3
banada pasta kutusu bıçak ölçüleri lazım banada yollarmısınız
Bu mesajdan alıntı yap
kenanakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kenanakin

Webmaster / İstanbul

Alt 31-10-2013 #4
kardeşim ben ambalaj firmasında çalışıyorum 250 g 500 g 1000 g 1500 g pasta kutusu ceşitleri vardır tasarımına uygun bıcağı seç varsa yoksa gönderebilirim sana corelde başka firma logosuna uygun renkleri tercih et desenle kaliteli pasta resimleri ile süsle yeter Pasta Kutusu Tasarımı
ilk defa bastıracağım için nasıl olacağını hiç bilmiyorum amacım tasarımı yapıp matbaaya gidip bastırmak bana örnek tasarım gönderebilirseniz çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap