pasta şeklinde kutu

Ambalaj Tasarımı - pasta şeklinde kutu Sponsorlu Bağlantılar merhaba kolay gelsin... çift katlı pasta şeklinde bıçak izi olan var mı? tek katı başardım da ikinci katı çıkamıyorum hatta o tek katı da kendim beğenmedim..:P yardımcı olabilecek ...

pasta şeklinde kutu
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

pasta şeklinde kutu

Alt 01-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba kolay gelsin... çift katlı pasta şeklinde bıçak izi olan var mı? tek katı başardım da ikinci katı çıkamıyorum hatta o tek katı da kendim beğenmedim..:P yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim. tek kat bile olsa (benimkinden güzel olacağını umuyorum) ikinci kat için bir yol bulabilirim sanıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kenzo_1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kenzo_1453

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İsthdiğiniz bıçak izini bıçakcınıza çidirebilir ve maket kesim yapabilirsiniz. bunun için burda çareler aramak doğru değil sizi yanlışa sevk eder
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2013 #3
İsthdiğiniz bıçak izini bıçakcınıza çidirebilir ve maket kesim yapabilirsiniz. bunun için burda çareler aramak doğru değil sizi yanlışa sevk eder
imkanım olsaydı yapardım... neyse buluruz yolunu pasta şeklinde kutu
Bu mesajdan alıntı yap
kenzo_1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kenzo_1453

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2013 #4
Tek yolu dediğim gibi arkadaş bu bıçakçının işi sen bıçak üstüne giydirmeni yap boş yere kendini zahmete sokma prosedür böle pasta şeklinde kutu
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2013 #5
evet son gelişmeler... aslında bir box kitabında tek katlı pastaya dönüşebilecek bir bıçak buldum... ama maketini yaparken hoşlaşmadım, kendisiyle... ardından dilim pasta yoluna gittim ki, dilimler bir araya gelince bir koca pasta oluyor pasta şeklinde kutu
Bu mesajdan alıntı yap