Pastahane logosu

Logo Tasarımları - Pastahane logosu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar çok büyük ve perakende satış yapan bir pasta şirketinin logosunu yapıcam ama hiç ilham gelmiyor.Bu şirket her türlü yaş pasta kuru pasta mayalı pasta ve dondurma yapıyor.Sizce ...

Pastahane logosu
Alican Acar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alican Acar

Grafiker / Ankara

Pastahane logosu

Alt 21-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar çok büyük ve perakende satış yapan bir pasta şirketinin logosunu yapıcam ama hiç ilham gelmiyor.Bu şirket her türlü yaş pasta kuru pasta mayalı pasta ve dondurma yapıyor.Sizce neyi nasıl ön plan tutmalı ve nasıl bir yol izlemeliyim.Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Piyasadaki iş yapan ve Google'da pastane, fırın, gıda sektörü üretimi yapan firmaları incelemenizi tavsiye ederim. Onlar sizin önünüze bir yol açacaktır, eminim. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alican Acar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alican Acar

Grafiker / Ankara

Alt 21-08-2009 #3
Sağolun aslında araştırma yaptım sonuç alamayınca buraya geldim.Çünkü böyle büyük şirketler örn: Ülker ,Eti vs hep sade yazı düzeniyle bir logo oluşturmuş.Bu işimi çok zorlaştırdı birde Pasta şirketinin adı üzerinden oynamak istedim fakat çok basit bir isime sahipler ve hiç bir şey yakışmıyor:/ Eğer logoyu yapabilirsem tüm reklamlarını ben alıcam.
Bu mesajdan alıntı yap