Paste Inside

Freehand - Paste Inside ...

Paste Inside
gulsah3001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah3001

Grafiker / İstanbul

Paste Inside

Alt 02-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Bazen paste inside yapılan resimleri imleçle başka tarafa tutup sürüklediğimde, sürüklediğim alanın içi boş geliyor. Yani resim gelmiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Yardım ederseniz çok sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
paste inside yaptktan sonra grup içine alınca(ctrl+g) problem yaşamamanız gerekir
grup içine almayı denedinizmi?
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #3
paste inside yaptktan sonra grup içine alınca(ctrl+g) problem yaşamamanız gerekir
grup içine almayı denedinizmi?
Ek olarak, alttaki şekli inceleyiniz

Paste Inside
Bu mesajdan alıntı yap

gulsah3001

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #4
Siz mesaj atmadan önce acelem olduğu için programı kaldırıp tekrar yükledim. Sorunum şimdilik halloldu. Ekte gönderilen detayı inceleyince bende bazı seçeneklerini işaretli olmadığını gördüm. Bu eklentiyi not ediyorum. Ayrıca grup içine alıncada bu problemi yaşıyordum. Asıl anlamadığım bu sorunun birden çıkması. Yani bir iki saat öncesine kadar hiç bir sorun yokken birden kendiliğinden bu sorun ortaya çıkıyor. Acaba bilmeden bir kısayol yaparak mı bunu bozuyorum?
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #5
Siz mesaj atmadan önce acelem olduğu için programı kaldırıp tekrar yükledim. Sorunum şimdilik halloldu. Ekte gönderilen detayı inceleyince bende bazı seçeneklerini işaretli olmadığını gördüm. Bu eklentiyi not ediyorum. Ayrıca grup içine alıncada bu problemi yaşıyordum. Asıl anlamadığım bu sorunun birden çıkması. Yani bir iki saat öncesine kadar hiç bir sorun yokken birden kendiliğinden bu sorun ortaya çıkıyor. Acaba bilmeden bir kısayol yaparak mı bunu bozuyorum?
Bazı sürümler arasıra böyle sorunlar çıkarıyor, bu işlemler işe yaramazsa en etkili çözüm programı tekrar yüklemek oluyor ki bunu yapmışsınız zaten...
Bu mesajdan alıntı yap

gulsah3001

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #6
Yine de yardımınız için çok teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap