Pastel Turizm Logo Çalışması - Yorum yapar mısınız?

Logo Tasarımları - Pastel Turizm Logo Çalışması - Yorum yapar mısınız? Sponsorlu Bağlantılar Öylesine uydurduğum bir turizm firma ismi için logo yapmaya çalıştım. Amatörüm, bu yüzden yapacağınız yorumları merakla bekliyorum. Logoda 'pastel' ismini belirtmek için boyama olarak pastel boya ile boyanmış ...

Demonic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Demonic(24)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Dosya18

Alt 26-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öylesine uydurduğum bir turizm firma ismi için logo yapmaya çalıştım. Amatörüm, bu yüzden yapacağınız yorumları merakla bekliyorum. Pastel Turizm Logo Çalışması - Yorum yapar mısınız?

Logoda 'pastel' ismini belirtmek için boyama olarak pastel boya ile boyanmış gibi yapmaya çalıştım ve firmanın baş harfi olan P'yi yelkende kullandım. Turizm ve deniz gezilerini ifade etmek için kayık, denizi anlatmak için mavi tonu, güveni belirtmek için ise yeşil kullandım. Pastel Turizm Logo Çalışması - Yorum yapar mısınız?

Süre: 20 dakika
Program: Adobe Photoshop CS5

Ekleme: Bu isimde bir firma gerçekten de varmış.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 26-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
P harfini daha büyük yaparsanız ve "turizm gezi hizmetleri" yazısını biraz daha yumuşak bir font ile yazarsanız; gayet güzel olur.
Eline sağlık samimi bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
SHEEPSHESHQO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SHEEPSHESHQO

Grafiker / Adana

Alt 26-05-2011 #3
düşünce güzel çalışmada güzel ama sizin çalışmanız pastel boya çalışması değilde sulu boya çalışması gibi olmuş. çünkü pastel boyu dokulu ve yer yer koyu, yer yer açık tonda olur . buna da dikkat ederseniz daha güzel bir çalışma olacaktır ama yine de gayet başarılı.
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 26-05-2011 #4
Ben sevdim bu çalışmayı emeğine sağlık güzel olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
Demonic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Demonic(24)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 26-05-2011 #5
P harfini daha büyük yaparsanız ve "turizm gezi hizmetleri" yazısını biraz daha yumuşak bir font ile yazarsanız; gayet güzel olur.
Eline sağlık samimi bir çalışma
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Yelken, P'yi temsil ettiği için daha büyük yaptığımda tuhaf duracakmış gibi geliyor. Alttaki yazının yazıtipini değiştirmek daha iyi olacak sanırım. Pastel Turizm Logo Çalışması - Yorum yapar mısınız?

düşünce güzel çalışmada güzel ama sizin çalışmanız pastel boya çalışması değilde sulu boya çalışması gibi olmuş. çünkü pastel boyu dokulu ve yer yer koyu, yer yer açık tonda olur . buna da dikkat ederseniz daha güzel bir çalışma olacaktır ama yine de gayet başarılı.
Teşekkür ederim. Pastel boya dokusunda yapmaya çalıştım fakat bunu yapabilecek düzeyde bilgi sahibi değilim. O yüzden bu şekilde yaptım, en azından boyanmış gibi görünmesi için. Pastel Turizm Logo Çalışması - Yorum yapar mısınız?

Ben sevdim bu çalışmayı emeğine sağlık güzel olmuş..
Beğenmeniz beni sevindirdi. Teşekkürler. Pastel Turizm Logo Çalışması - Yorum yapar mısınız?
Bu mesajdan alıntı yap
DarkSide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DarkSide

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2011 #6
Typography üzerinde durulmalı..
Bu mesajdan alıntı yap