path sorunu acill

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - path sorunu acill Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar photoshop cs6 da pathle yaptığım seçimlerin içini doldurduğumda seçimden çıkınca kenarlarda kırılmalar oluşuyor cs2 de çalıştığım için problem olmuyordu ama şimdi acil cs6 da yapmam lazım bilgisi ...

path sorunu acill
merveeem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveeem

Grafiker / Denizli

path sorunu acill

Alt 31-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar photoshop cs6 da pathle yaptığım seçimlerin içini doldurduğumda seçimden çıkınca kenarlarda kırılmalar oluşuyor cs2 de çalıştığım için problem olmuyordu ama şimdi acil cs6 da yapmam lazım bilgisi olan arkadaşlarda yardım bekliyorumpath sorunu acill
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
seçimlerin içini doldurmadan önce Shift + F6 yaparsanız ve acılan pencereye rakam girerseniz kenar keskinliği ve kırılmalar azalacaktır(rakam artıkca kenar keskinliği azalacaktır )
Bu mesajdan alıntı yap
merveeem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveeem

Grafiker / Denizli

Alt 31-07-2013 #3
sağol arkadaşım ama feather ile değilde kesin çözüm arıyorum aslında çünkü oda istenilen baskı kalitesini vermiyo maalesef path sorunu acill
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-07-2013 #4
kırılmaların oludğu bir ekran görüntüsü ekleye bilirmisin ve ayrıca ben feather degerini 0,2 girin iyi sonuç alıyorum genellikle
Bu mesajdan alıntı yap