Pathfinder kafayı yedi !

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Pathfinder kafayı yedi ! Sponsorlu Bağlantılar Programı sildim geri kurdum yine düzelmedi arkadaş. Lisanslı CC kullanıyorum ama sorun bundan değil. Dün birden bire patlak verdi bu problem. İnternette konuyla ilgili nasıl araştırma yapacağımı bilemedim ...

Pathfinder kafayı yedi !
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Pathfinder kafayı yedi !

Alt 31-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Programı sildim geri kurdum yine düzelmedi arkadaş. Lisanslı CC kullanıyorum ama sorun bundan değil. Dün birden bire patlak verdi bu problem. İnternette konuyla ilgili nasıl araştırma yapacağımı bilemedim zira sorunu nasıl adlandıracağımı bilemedim Pathfinder kafayı yedi !

Pathfinder da divide edince örnek çalışmada ki gibi saçma sapan sonuçlar ortaya çıkıyor. Unite edince neler oluyor ondan bahsetmiyorum bile. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Pathfinder kafayı yedi !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
objenizi buraya yükleseniz indirsek biz yapalım divide... büyük ihtimal objede gibi geliyor sorun...
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 31-12-2013 #3
objenizi buraya yükleseniz indirsek biz yapalım divide... büyük ihtimal objede gibi geliyor sorun...

Şimdi siz yazınca tekrar başka bir obje ile test ettim. Yeni bir sayfada ama sorun aynı. 75x35 px boyutlarında bir obje ile. Diyorum ki boyuttan kaynaklanan bişeymi acaba? Ama illustratorün mantığına ters bişey boyuttan kaynaklanması. Ben 5x5 px lik objeler ile çalıştım böyle bişey olmadı..

Sizden ricam pathfinder ayarlarında ki sizde yazılı olan değerleri söyleyebilirmisiniz acaba? Acaba ayarlarımı değiştirdim yanlışlıkla
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2014 #4
precision: 0,028... seçeneklerin hiç birisi aktif değil bende...
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-01-2014 #5
precision: 0,028... seçeneklerin hiç birisi aktif değil bende...
Yok zaten defaulta tıklayınca ana ayarlara geri getiriyor.. Hala çözemedim zıkkımı Pathfinder kafayı yedi !
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2014 #6
başka objelerde nasıl davranıyor?
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-01-2014 #7
başka objelerde nasıl davranıyor?
Hepsinde aynı :S
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2014 #8
tamam neyse ki lisanslıymış... Bence tek çare var Adobe'a yazmak... "Pathfinder'ınız pathleri finderlamıyor" falan gibi bişi... Pathfinder kafayı yedi !
Bu mesajdan alıntı yap