pathleri ciziyorum ama nedense düzgün ve hızlı cizemiyorum

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - pathleri ciziyorum ama nedense düzgün ve hızlı cizemiyorum Sponsorlu Bağlantılar Yaa bu photoshopta ürün pathleri ciziyorum ama nedense düzgün ve hızlı cizemiyorum kendimi geliştirmek icin ne yapmamı önerirsiniz?...

EmreYİGİT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmreYİGİT

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya22

Alt 28-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaa bu photoshopta ürün pathleri ciziyorum ama nedense düzgün ve hızlı cizemiyorum kendimi geliştirmek icin ne yapmamı önerirsiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Daha çok path aracıyla kesip biçme yapmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap

EmreYİGİT

Alt 28-01-2011 #3
Daha çok path aracıyla kesip biçme yapmalısın.
Pen tool kullanıyorum birtek başka cizim aracı var mıdır ki ?
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2011 #4
Pen tool kullanıyorum birtek başka cizim aracı var mıdır ki ?
Path için en iyi seçim pentools. Fakat işin üçkağıdana kaçmak için magictool, lasso tool da kullanılıyor. Fakat pen tooldan vazgeçme sadece fazla pratikle daha yavaş ama iyi sonuç alırsın.
Bu mesajdan alıntı yap

EmreYİGİT

Alt 28-01-2011 #5
Path için en iyi seçim pentools. Fakat işin üçkağıdana kaçmak için magictool, lasso tool da kullanılıyor. Fakat pen tooldan vazgeçme sadece fazla pratikle daha yavaş ama iyi sonuç alırsın.
Bilgilerin icin cok sagol dostum .pathleri ciziyorum ama nedense düzgün ve hızlı cizemiyorum Peki bu konuyla ilgisi yok ama birşey daha sormak istiyorum
Bu kartvizit yapımı hangi programla yapılıyor ve Boyutları nelerdir ?
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2011 #6
Bilgilerin icin cok sagol dostum .pathleri ciziyorum ama nedense düzgün ve hızlı cizemiyorum Peki bu konuyla ilgisi yok ama birşey daha sormak istiyorum
Bu kartvizit yapımı hangi programla yapılıyor ve Boyutları nelerdir ?
Kartviziti istediğin tüm programlarda yapabilirsin. Vektörel program kullanmanın yardımı yazıları keskin, tramların iyi çıkmasıdır. Pixel tabanlı program kullanırsan adı üstünde yazılarda pixelleşme görüşecektir fakat 300Dpi (çözünürlük) le bir kısım sorunun üstesinden gelirsin.

Kartvizit boyutu diye bir sınırlama yok. 8x5, 9x5, 9x6, 8x6, 4x4, 4x3....kafana göre kullanım alanına göre değerlendirebilirsin. Ama genelleme ve standart istersen 8x5 cm uygundur.
Bu mesajdan alıntı yap

EmreYİGİT

Dosya19
Alt 28-01-2011 #7
Kartviziti istediğin tüm programlarda yapabilirsin. Vektörel program kullanmanın yardımı yazıları keskin, tramların iyi çıkmasıdır. Pixel tabanlı program kullanırsan adı üstünde yazılarda pixelleşme görüşecektir fakat 300Dpi (çözünürlük) le bir kısım sorunun üstesinden gelirsin.

Kartvizit boyutu diye bir sınırlama yok. 8x5, 9x5, 9x6, 8x6, 4x4, 4x3....kafana göre kullanım alanına göre değerlendirebilirsin. Ama genelleme ve standart istersen 8x5 cm uygundur.
Cok cok Sagol dostum pathleri ciziyorum ama nedense düzgün ve hızlı cizemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap