"Patlangaç" link nedir?

Web Tasarımı - "Patlangaç" link nedir? ...

"Patlangaç" link nedir?
KOpUX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KOpUX

Grafiker / İstanbul

Dosya23

"Patlangaç" link nedir?

Alt 18-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

Web tasarım konusuna uzun zamandır aşinayım fakat profesyonel olduğum pek söylenemez. Bugün ilk defa duydum bunu ama ne olduğunu bilmiyorum.

Google da ve birçok forumda arattım fakat ne olduğuna dair bir ip ucu dahi bulamadım. "Patlangaç" link nedir?

Patlangaç link'in ne olduğunu bilen varsa ve ne olduğunu söylerse çok sevindirir beni.

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

karatasmurat55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karatasmurat55

Webmaster / Samsun

Alt 18-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
patlangaç tasarım olmasın o bende web üzerine çalışıyorum ilk defa duydum nerden öğrendiniz acaba
Bu mesajdan alıntı yap
MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 20-01-2016 #3
O şekilde bir terim yoktur. Biri ingilizceden rastgele çevirmiş. Nereden duyduğunuza bağlı. Ayrıca arkadaşın dediği gibi patlangaç tasarımdır. Küçük etiketler ve web2.0 ile gelen tasarım anlayışı.
Bu mesajdan alıntı yap
muhammetalkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammetalkan

Grafiker / Adana

Alt 13-07-2016 #4
pPatlangaç Tasarımdır Türüdür.
Bu mesajdan alıntı yap