Pattern ayarları yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Pattern ayarları yardım Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar photoshop'a eklediğim pattern dosyalarını açıyorum ama Pattern Overlay ayarlarını yapmak istiyorum bir türlü bulamadım Pattern Overlay ayar bölümünü...

Pattern ayarları yardım
titanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

titanx(46)

Hiç Biri / İstanbul

Pattern ayarları yardım

Alt 12-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar photoshop'a eklediğim pattern dosyalarını açıyorum ama Pattern Overlay ayarlarını yapmak istiyorum bir türlü bulamadım Pattern Overlay ayar bölümünü
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

stzdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stzdmr

Grafiker / Ankara

Alt 20-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
layer'e 2 kere tıkla zaten orda görüceksin pattern overlay bölümünü kolay gelsin .)
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer01(26)

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 21-08-2009 #3
Layer'ın üstüne sağ tıkLa bleedings options seçeneğine tıkla açılan pencerede bulabilirsin..Pattern ayarları yardım
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 21-08-2009 #4
sen pattern overlayı aldığında üst menüde kare şeklin de ayar yeri belirecektir onu açınca minik bir üçgen şeklinde okvar sağ tarafta ona basıp load pattern diyebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap