Pattern Penceresi Sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Pattern Penceresi Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaşlar, ps işime yarıcağı kadar kullanabiliyorum ama şöyle ufak sorunları düzeltemiyorum genelde düzeltiyim derken daha çok bozuyorum. Yardımcı olabilcek varmı? Patternlere ulaşamıyorum göremiyorum imleç o kadar küçük ...

Pattern Penceresi Sorunu
iremmms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iremmms

Hiç Biri / İstanbul

Pattern Penceresi Sorunu

Alt 17-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pattern Penceresi Sorunu

Selam arkadaşlar, ps işime yarıcağı kadar kullanabiliyorum ama şöyle ufak sorunları düzeltemiyorum genelde düzeltiyim derken daha çok bozuyorum. Yardımcı olabilcek varmı? Patternlere ulaşamıyorum göremiyorum imleç o kadar küçük ki hareket bile ettiremiyorum Pattern Penceresi Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iremmms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iremmms

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar tekrar rahatsız ediyorum, bu sorunu düzeltemedim ofisteki diğer pcden işlerimi hallediyodum ki onun da photoshopunda aynı sorun olmaya başladı. Yine pencere git gide küçülüyo yanlış bişeye basıyorum galiba o da aynı boyuta gelince çalışamıcam tool'u resetlemenin yolu var mı bilenler lütfen yardım edebilir mi Pattern Penceresi Sorunu Pattern Penceresi Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap