Paul Landers

İllüstrasyon Çalışmaları - Paul Landers ...

Paul Landers
youngman_3736 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Dosya18

Paul Landers

Alt 22-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop cs5 + wacom tablet. referans kullanılmıştır. Kişisel Ramms+ein hastalığının sonucu.:cool2:

Paul Landers
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fairtail79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairtail79

Karikatürist / İstanbul

Alt 23-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop cs5 + wacom tablet. referans kullanılmıştır. Kişisel Ramms+ein hastalığının sonucu.:cool2:

Paul Landers
Çizimlerini tabletle yapıyorsun, bu çizim kabiliyetini zayıflatan bir durum bence.
Tabletin, photoshop gibi programların getirdiği kolaylıklar ile güzel sonuçlar alabilirsin.Ama bu şekilde nereye kadar ilerleyebilirsin bilmiyorum.Ben burada karakalem eskizlerini paylaşmanı isterim.Çizimlerin kağıt üzerinde gelişecek, kendi marifetlerin tabletin marifetlerinin üstünde olmalı.Ben senin yerinde olsam karakalem çizimlerimden oluşan bir portfolyo hazırlarım ve bir başlık altında burda sergiler eleştirilerden dersler çıkartırım kendime.Hem daha üretken olursun daha çok pratik yapmış olursun.Digital de bir resim için uğraşacağın 10 saat yerine bu zaman içinde yüzlerce sayfa çizebilirsin....
Bu mesajdan alıntı yap
youngman_3736 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 23-09-2011 #3
Çizimlerini tabletle yapıyorsun, bu çizim kabiliyetini zayıflatan bir durum bence.
Tabletin, photoshop gibi programların getirdiği kolaylıklar ile güzel sonuçlar alabilirsin.Ama bu şekilde nereye kadar ilerleyebilirsin bilmiyorum.Ben burada karakalem eskizlerini paylaşmanı isterim.Çizimlerin kağıt üzerinde gelişecek, kendi marifetlerin tabletin marifetlerinin üstünde olmalı.Ben senin yerinde olsam karakalem çizimlerimden oluşan bir portfolyo hazırlarım ve bir başlık altında burda sergiler eleştirilerden dersler çıkartırım kendime.Hem daha üretken olursun daha çok pratik yapmış olursun.Digital de bir resim için uğraşacağın 10 saat yerine bu zaman içinde yüzlerce sayfa çizebilirsin....
Evet çok haklısınız Paul Landers birçok usta çizer de bu görüşte zaten. karakalem portfolyomu paylaşmayı bende düşünüyorum, ama şimdilik paylaşmaya değecek kadar iyi bir portfolyo yok. yakın bir zamanda burda yayınlayacağım onları da Paul Landers yorum için teşekkürler hocam.
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 23-09-2011 #4
ben beğendim ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş
Bu mesajdan alıntı yap