Paylaşımlarım ve karşılaştığınız sorunlar...

Graficafe - Paylaşımlarım ve karşılaştığınız sorunlar... Sponsorlu Bağlantılar Dostlarım bu zamana kadar 1000e yakın vektör ve imaj paylaştım. Sahip olduğum hotfile hesabı maalesef hotfile tarafından silindi. Tanıdığım birçok arkadaşımın da hesabı silinerej bu şekilde yapmış olduğu ...

neo32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo32

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dostlarım bu zamana kadar 1000e yakın vektör ve imaj paylaştım. Sahip olduğum hotfile hesabı maalesef hotfile tarafından silindi. Tanıdığım birçok arkadaşımın da hesabı silinerej bu şekilde yapmış olduğu paylaşımlar boşa gitti.

Açtığım konularda silinen linkleri mümkün olduğunca kısa zamanda yenilemeye çalışıyorum.Grafik tasarım yapan arkadaşlarıma bu paylaşımların faydası olduğuna inanıyorum. Hotfile hesabı silindikten sonra turbobit linkleri kullanmaya başladım fakat arkadaşlarım dosyalara ulaşamadıklarını belirtiyorlar.

Bu aşamadan sonra turbobit linkleri kullanmayacağım. Artık hotfile olmayacak ama turbobitde olmayacak.

Linkleri silinen konuları en kısa zamanda yenilemeye çalışacağımdan emin olabilirsiniz.
Anlayışınız için teşekkür ederim.
Neo32
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 26-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunu düşünmeniz bile büyük incelik. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-04-2011 #3
Dostlarım bu zamana kadar 1000e yakın vektör ve imaj paylaştım. Sahip olduğum hotfile hesabı maalesef hotfile tarafından silindi. Tanıdığım birçok arkadaşımın da hesabı silinerej bu şekilde yapmış olduğu paylaşımlar boşa gitti.

Açtığım konularda silinen linkleri mümkün olduğunca kısa zamanda yenilemeye çalışıyorum.Grafik tasarım yapan arkadaşlarıma bu paylaşımların faydası olduğuna inanıyorum. Hotfile hesabı silindikten sonra turbobit linkleri kullanmaya başladım fakat arkadaşlarım dosyalara ulaşamadıklarını belirtiyorlar.

Bu aşamadan sonra turbobit linkleri kullanmayacağım. Artık hotfile olmayacak ama turbobitde olmayacak.

Linkleri silinen konuları en kısa zamanda yenilemeye çalışacağımdan emin olabilirsiniz.
Anlayışınız için teşekkür ederim.
Neo32
Çok ince bir düşünce teşekkür ederim.

Turbobit'te ben de bi paylaşımızın indirmeye çalıştım fakat dosyaya ulaşılmıyor gerçekten bir de yerli yersiz mesajlar çıkıyor karşınıza ben mesela indirmeye çalıştığım dosyaya tıkladım karşıma amerika vizesi çıktı Paylaşımlarım ve karşılaştığınız sorunlar....

Rapid derim başka da birşey demem.
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-04-2011 #4
Çok üzücü bir durum gerçekten. Rapid konusunda martin arkadaşıma katılıyorum, en sağlamı bence de.

Geçmiş olsun diyorum, üzülmeyin. Gerekirse biz de indirdiklerimizi yükleriz. Burası bir aile artık benim için. Elimden geleni yaparım.
Bu mesajdan alıntı yap

neo32

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2011 #5
Çok üzücü bir durum gerçekten. Rapid konusunda martin arkadaşıma katılıyorum, en sağlamı bence de.

Geçmiş olsun diyorum, üzülmeyin. Gerekirse biz de indirdiklerimizi yükleriz. Burası bir aile artık benim için. Elimden geleni yaparım.
arşiv yerinde duruyor özgüll.. yeniden yükleyeceğim hepsini..

aile kelimesi gerçekten doğru bir tespit olmuş.

tüm dostlarıma bu konudaki hassasiyetleri için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-04-2011 #6
bu zarif vede yapıcı tutumundan dolayı seni bir kez daha tebrik etmek istedim,
sonuçta; karşılık beklemeksizin giriştiğin bu örnek davranış vede takdire şahan bir dostluğun hiç kaybolmaması dileğiyle...

teşekkür ederim ....
Bu mesajdan alıntı yap

neo32

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2011 #7
bu zarif vede yapıcı tutumundan dolayı seni bir kez daha tebrik etmek istedim,
sonuçta; karşılık beklemeksizin giriştiğin bu örnek davranış vede takdire şahan bir dostluğun hiç kaybolmaması dileğiyle...

teşekkür ederim ....
ince düşüncen için bende sana teşekkür ederim Murat abi. Değerli insanların arasında olmak güzel bir duygu..
Bu mesajdan alıntı yap

neo32

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2011 #8

Özgül paylaşılan konularla ilgili birkaç sorum olacak. benimle irtibata geçersen sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-04-2011 #9
Özel mesaj kutunuzu kontrol ediniz neo bey.Paylaşımlarım ve karşılaştığınız sorunlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-04-2011 #10
ince düşüncen için bende sana teşekkür ederim Murat abi. Değerli insanların arasında olmak güzel bir duygu..

o değer ve kıymeti yaratan sizin şahsınızdır Paylaşımlarım ve karşılaştığınız sorunlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları