Pazarlama elemanı

Sonuçlanan İlanlar - Pazarlama elemanı Sponsorlu Bağlantılar Kartal veya civarında ikamet eden Matbaa Sektöründe Pazarlama yapabilecek ehliyetli bay bayan elemanlar aranıyor. Maaş+ Prim ********* Pendik - Kurtköy OFSETSAN BASIM...

Pazarlama elemanı
ofsetsanbasim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ofsetsanbasim

Matbaacı / İstanbul

Pazarlama elemanı

Alt 11-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kartal veya civarında ikamet eden Matbaa Sektöründe Pazarlama yapabilecek ehliyetli bay bayan elemanlar aranıyor. Maaş+ Prim ********* Pendik - Kurtköy OFSETSAN BASIM
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sınırsız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sınırsız

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2010 #3
millet pazarlama yapsa kendine çalışır. işi yokta belirli bir mekanda çalışacak. Bizim milletimiz çok uyanık
ofsetsanbasim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ofsetsanbasim

Matbaacı / İstanbul

Alt 11-06-2010 #4
arkadaşım paran varsa kendine çalış biz 3 kuruşluk işler almıyoruz varsa 30 bin tl lik işi kaldırcak sermayen devam et yolunda biz işi yapıp ödemesini 3 ay sonra tahsil ediyoruz ama dikkat et bu işi yaparken tıkanma iş patladığında nasıl karşılayacağınıda merak ettim doğrusu herkez işini yapacak maaşın sağlamsa yaptıgın işten primini zamanında alıyorsan bak keyfine