Pazarlama ve satış - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Pazarlama ve satış - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Pazarlama ve satış Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: didor olarak reklam ve ...

ferzze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferzze

Grafiker / Konya

Alt 14-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pazarlama ve satış

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: didor olarak reklam ve tanıtım hizmetleri sektöründe, Ankara Gaziosmanpaşa’da hizmet vermekteyiz. Reklam ve tanıtım noktasında ihtiyaç duyulan hizmetleri; kaliteli, hızlı, detaycı ve doğru çözümler için çalışıyoruz. yenilikçi, farklı ve çözüm üreten yaklaşımı ile Edidoor, müşterilerine satış arttırıcı çözümler üretme, hedef kitle ve ürün arasında en doğru iletişimi kurma, tercih edilmelerini ve marka olmalarını sağlamak amacındadır.
Firmamız tanıtım ve pazarlama bölümünde çalışmak üzere
Aktif satış yapacak
Part time ya da Full time
öz güven sahibi
kazan-kazan ve prim usulüne göre çalışacak personeller alınacaktır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Pazarlama ve satış - AnkaraPazarlama ve satış - AnkaraPazarlama ve satış - AnkaraPazarlama ve satış - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..