Pazarlamalı arkadaşlar aranıyor. - İstanbul

İş Veren İlanları - Pazarlamalı arkadaşlar aranıyor. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Pazarlamalı arkadaşlar aranıyor. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Matbaa Pazarlaması için çalışan arıyorum. Daha önce pazarlama yapan yada yapmayan arkadaşlar. başvurabilir. matbaa işinden hiç anlamayan arkadaşlarda başvurabilir tum ...

isidris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isidris

Matbaacı / İstanbul

Alt 18-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pazarlamalı arkadaşlar aranıyor.

Program/Seviye: Matbaa Pazarlaması için çalışan arıyorum. Daha önce pazarlama yapan yada yapmayan arkadaşlar. başvurabilir. matbaa işinden hiç anlamayan arkadaşlarda başvurabilir tum gerekli bilgileri sistemi ona anlatacaz. sadece konuşmayı seven foksyonu düzgün arkadaşlar gerekli her tuttugun iş için komisyon verılecek belli olan işten daha fazla iş getirdiği taktirde daha fazla komisyon verilecek. ıstanbulun neresınde olursa olsun çalıştırılabılır. tam zaman yada yarım zamanlıda çalıştırıyoruz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:

Telefon: 0542 848 93 72
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Pazarlamalı arkadaşlar aranıyor. - İstanbulPazarlamalı arkadaşlar aranıyor. - İstanbulPazarlamalı arkadaşlar aranıyor. - İstanbulPazarlamalı arkadaşlar aranıyor. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
reko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reko

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-03-2013 #3
Çalıştırılabilir derken? araba mı çalıştırıyosunuz ? kusura bakmayın ama resmen köleliği ifade etmiş kelimeniz Pazarlamalı arkadaşlar aranıyor. - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap
Yunusercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunusercin

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2013 #4
Pazarlamalı arkadaşlar aranıyor.
Program/Seviye: Matbaa Pazarlaması için çalışan arıyorum. Daha önce pazarlama yapan yada yapmayan arkadaşlar. başvurabilir. matbaa işinden hiç anlamayan arkadaşlarda başvurabilir tum gerekli bilgileri sistemi ona anlatacaz. sadece konuşmayı seven foksyonu düzgün arkadaşlar gerekli her tuttugun iş için komisyon verılecek belli olan işten daha fazla iş getirdiği taktirde daha fazla komisyon verilecek. ıstanbulun neresınde olursa olsun çalıştırılabılır. tam zaman yada yarım zamanlıda çalıştırıyoruz.

" Konu başlığından kaybetmişsiniz,"C" yerine "L" yazmak bir yazım hatası kabul edilebilir.Ama Matbaa pazarlaması cümlesiyle bunu reddetmişsiniz.Esas golü ise "diksiyon" yerine konuşmayı seven fonksiyon demenizdir ki bunuda düzgün yazamamışsınız..Bu yüzden normaldir bir Pazarlamacı arkadaşa ihtiyaç duymanız.Fakat bence bunun yeri burası değil,Gazete ilanları ve ilan siteleridir.
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-05-2013 #5
Biliyorum üçüncü tepki mesajı olacak ama sırf içeriğe bakmak için geldim ilana. Pazarlamalı nedir ya? Klimalı, kontrol takip sistemli, pazarlamalı eleman..

Grafikerler.net son zamanlarda bu ilanlar konusunda epey geniş davranmaya başladı.. İş verecek olan insanların buraya gelip açtığı konulara bakıyorum da... Allah sonumuzu hayretsin...
Bu mesajdan alıntı yap