Pc Clinic Kurumsal Çalışma...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Pc Clinic Kurumsal Çalışma... Sponsorlu Bağlantılar :angel:teşekkürler şimdiden...:angel:...

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:angel:teşekkürler şimdiden...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulsuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsuna

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmalarınızı takip ediyorum çok beğeniyorum bu harika olmuş emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 30-08-2008 #3
Mavi beyazdan daha güzel durmuş tebrikler.. hepsi çok başarılı, yalniz karvizitin arkasını doldurmakta baya bi güçlük çekmişsindir sanirim Pc Clinic Kurumsal Çalışma...) ayrica Cd'nin PC yazisinin üzerinden geçen çizgiler bilinçlimi, yoksa yalnişliklami üste gelmiş orasini anlamadim..

Tekrar ellerine, emeğine sağlik..
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 30-08-2008 #4
öncelikle eline sağlık. güzel çalışma olmuş. antedlide zemine koydugun efekt biraz koyu olmuş, açmanı öneririm. kartvizitte logo ve yazılar kenara çok yaklaşmış, kesimde sorun çıkarabilir diyorum. birde... logo bana pc net i hatırlatıyor... Pc Clinic Kurumsal Çalışma... Pc Clinic Kurumsal Çalışma...
Bu mesajdan alıntı yap
ozkan_artas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #5
ellerine sağlık zucker abla..çok harıka ve etkıleyıcı duruyor
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-08-2008 #6
Mavi beyazdan daha güzel durmuş tebrikler.. hepsi çok başarılı, yalniz karvizitin arkasını doldurmakta baya bi güçlük çekmişsindir sanirim Pc Clinic Kurumsal Çalışma...) ayrica Cd'nin PC yazisinin üzerinden geçen çizgiler bilinçlimi, yoksa yalnişliklami üste gelmiş orasini anlamadim..

Tekrar ellerine, emeğine sağlik..
teşekkür ederim tirEdsOuL bence de müşteri de bu haliyle daha çok beğendi...kartvizitin arkasını doldurmakta gerçekten de baya zorlandım ama başardım sanırım...:rofl:...cd nin üzerindeki pc ye alt tarafta attığım çizim üzerinde kalmış, yani bilinçli değil bende yüklerken gördüm...sağolasın arkadaşım...

gülsuna taşakkür ederim cnm...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 30-08-2008 #7
çalışma güzel olmuş eline sağlık. yalnız bir konuda uyarmak isterim. dosyayı ebat olarak göz önüne getirdiğimde adres yazısının çok büyük olduğunu düşünüyorum. tavsiyem dosyada adres yazısın 8 punto üstüne çıkarmamandır. kartvizitlerde 7 nin üstüne çıkartma antetlide de 7 nin üstüne çıkartma puntoyu. yazı büyüdükçe estetik bozulur çünkü helede adres yazılarında. müşteri bunu büyük ister okunmaz diye. ama hepimiz biliyoruzki alakası yok. çünkü bu tip materyallerde istersen adres kocaman olsun kimse okumaz. sadece lazımsa bakar. onuda ha büyük olmuş ha küçük. kolay gelsin arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 30-08-2008 #8
calısmalar guzel olmus.ellerıne saglık.ama katalog kapagında tek yazısı dıgerlerı gıbı buyuk harfle baslaması lazım
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-08-2008 #9
çalışma güzel olmuş eline sağlık. yalnız bir konuda uyarmak isterim. dosyayı ebat olarak göz önüne getirdiğimde adres yazısının çok büyük olduğunu düşünüyorum. tavsiyem dosyada adres yazısın 8 punto üstüne çıkarmamandır. kartvizitlerde 7 nin üstüne çıkartma antetlide de 7 nin üstüne çıkartma puntoyu. yazı büyüdükçe estetik bozulur çünkü helede adres yazılarında. müşteri bunu büyük ister okunmaz diye. ama hepimiz biliyoruzki alakası yok. çünkü bu tip materyallerde istersen adres kocaman olsun kimse okumaz. sadece lazımsa bakar. onuda ha büyük olmuş ha küçük. kolay gelsin arkadaşım
teşekkür ederim arkadaşım...evet haklısın sen söyleyince baktım 10 puntoymuş dikkate aldım ve değiştirdim bile...Pc Clinic Kurumsal Çalışma... dediğin gibi müşteri herzaman ürününü ve adresini ön planda tutmak istiyor...çalışmayı hazırlarken en zorlandığım yer kartvizitin arkası olmuştu...o kadar çok şeyi küçücük karta yerleştirmek biraz sinir bozucu...tekrar teşekkür ederim yapıcı yorumun için...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 30-08-2008 #10
calısmalar guzel olmus.ellerıne saglık.ama katalog kapagında tek yazısı dıgerlerı gıbı buyuk harfle baslaması lazım
evet dikkat etmemişim bende hatalarımı sizler gibi burda görüyorum...teşekkür ederim...kolay gele...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışma, clinic, kurumsal