pc'de kaç saat oyun oynuyorsunuz bakalım

Graficafe - pc'de kaç saat oyun oynuyorsunuz bakalım Sponsorlu Bağlantılar :crying:gününüzün kaç saatini bilgisayarda oyun başında geçiriyorsunuz...Wallahi abim tam abartısız 14 saat diyebilirim yani onun yüzünden grafikerler.net i takip edemiyorum ,oturamıyorum bilgisayarın başına ve çalışmalar yapamıyorum..Allah'tan temmuzda iş ...

güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 03-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:crying:gününüzün kaç saatini bilgisayarda oyun başında geçiriyorsunuz...Wallahi abim tam abartısız 14 saat diyebilirim yani onun yüzünden grafikerler.net i takip edemiyorum ,oturamıyorum bilgisayarın başına ve çalışmalar yapamıyorum..Allah'tan temmuzda iş başı yapacakta bende yeniden yüzüze baktığımız halde birbirimimizi özlediğimiz bilgisayarıma kavuşacağım....sizde kim böyle parazitlik yapıyor bakalım...:smile::smile: şitt aramızda abim duymasın sakınn:wink::wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendimi bildim bileli bilgisayar oyunlarını hiç oynamadım.

Yani 0 (sıfır) saat.....
Bu mesajdan alıntı yap
kEciSakaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 03-06-2008 #3
aaaaaaaah ahhh dota'ya bir oturduk mu oturan yerlerim uyuşuyor pc'de kaç saat oyun oynuyorsunuz bakalım saatimiz de dota'ya bağlı oluyor tabii...
bak gene oynayasım geldi ya :S
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 03-06-2008 #4
bi ara çok oynuyordum, emekli oldum. :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 03-06-2008 #5
hmm eskiden felaket oynardım abartısız söylüyorum sabah 9 da acardım pc yi gece 4-5-6 sürekli oyunu takip ederdim. bilen arkadaslarda vardır travian die bi oyun pc'de kaç saat oyun oynuyorsunuz bakalımD
öyle bi oynardımki gece saat kurar kalkardım oyunun gidisatını hep ayarlar ona göre yatar ona göre gece saat kurar kalkardım pc'de kaç saat oyun oynuyorsunuz bakalım çok bi pis hastalık çoğu kisiye saçma gelebilir ama bağımlılık yapan bi oyundu. ama kurtulmam gerekiyordu kurtuldum pc'de kaç saat oyun oynuyorsunuz bakalım
simdi oyun oynamaya pek vakit bulamıyorum günlük en fazla 1 saat oyun oynuyorum
Bu mesajdan alıntı yap
kEciSakaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 03-06-2008 #6
sen mi oyundan kurtuldun yoksa sörvırlar mı kapandı bakalım hadi hadi pc'de kaç saat oyun oynuyorsunuz bakalım
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 03-06-2008 #7
benim oyunu bıraktığımda kapanma olayı filan yoktu kendimi zor durdurdum oynamamak için ama kurtulduğum için mutluyum pc'de kaç saat oyun oynuyorsunuz bakalım
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 04-06-2008 #8
yani arkdaşlar bende oyun oynamayı seviyorum aslında ama öyle saatlerce başından kalkılamayacak kadar değil belki 1 saat maksimum 2 diyebilirim oda mostwanted abimden görüp heves edinmiştim ..ama yaklaşık 8 aydır oynamıyorum..zaten oynadığım zamanda başından kalktığımda kendimi çok pişman hissediyordum..bana verilmiş süreli ömrün bi iki saatinin anlamsız hiç bir yararı olmadan geçirdiğim için...sonra üniversite hocalarımdan birisi şöyle bişey demişti"kendi çocuklarım oyun oynuyor bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler ama insan kaç yaşında olursa olsun oynamak istiyor bazen çocuk yanım tutup oynadığım olur..sanırım önceden yapamadığımız şeyleri sonradanda olsa yapma arzusu" demişti...:smile::smile:
Bu mesajdan alıntı yap
baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 04-06-2008 #9
ara sıra tavla oynarım,oda 5 yada 55 dk pc'de kaç saat oyun oynuyorsunuz bakalım
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2008 #10
ben her akşam 8 de başlıyorum gece 2 ye kadar oynuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bakalım, kac, oynuyorsunuz, oyun, pcde, saat