Pcnet İçin Kapak ! ! !

Dijital Sanat - Pcnet İçin Kapak ! ! ! Sponsorlu Bağlantılar Slm Arkadaşlar Bunlar İlk Çalışmalarım İkisini 1 Saat'de Filan Yaptım ! ! ! Fakat Alıntı Deil Birtek Haberlerin Başlıklarını Alıntı ! ! ! Tasarımların Hepsi Bana Ait... Grafiker ...

Pcnet İçin Kapak ! ! !

Pcnet İçin Kapak ! ! !

Alt 02-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm Arkadaşlar Bunlar İlk Çalışmalarım İkisini 1 Saat'de Filan Yaptım ! ! !

Fakat Alıntı Deil Birtek Haberlerin Başlıklarını Alıntı ! ! !
Tasarımların Hepsi Bana Ait...
Grafiker Abilerimin Fikirlerini Merak Ediyorum ! ! !

Pcnet İçin Kapak ! ! !

Pcnet İçin Kapak ! ! !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 02-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle burada yayınlamadan önce jpeg formatına çevirdiğinde bir aç oku derim tek tek yazıları. hem yazıları oku hemde şekline şemaline bak. biz sonra eleştirelim. şimdi yazmaya kalksam destan gibi uzayıp gidecek say say bitmeyecek kadar çok hata var.
Bu mesajdan alıntı yap
sync_up isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sync_up

Grafiker / Ankara

Alt 03-02-2008 #3
Öncelikle burada yayınlamadan önce jpeg formatına çevirdiğinde bir aç oku derim tek tek yazıları. hem yazıları oku hemde şekline şemaline bak. biz sonra eleştirelim. şimdi yazmaya kalksam destan gibi uzayıp gidecek say say bitmeyecek kadar çok hata var.
Arkadaşım bu kadar sert bir tavır sergilemek bence hatalı bir davranış. Anladığım kadarıyla yaşı bir çok arkadaşımızdan küçük bir kardeşimiz Mert.ERAYDIN. Bu yüzden küçüklerimize örnek olmak ve onları doğruya yönlendirmek gerek.

Mert kardeşim öncelikle böyle bir düşünce içine girdiğin ve buraya tasarımını koyarak bizlerden eleştiri istemekle en doğru kararı verdiğini söyleyebilirim. Medeni cesaretinden dolayı tebrik ederim.

Gelelim yorumlara...
Öncelikle ilk tasarımda bazı yazıların altında kullanmaya çalıştığın metin kutularını zemin renginden farklı bir renkte kullanmalısın. Kullandığın yazıları da kesim noktalarından biraz daha uzaklaştırmalısın. Kullandığın Arial yazı karakteri yerine görsel görünümü daha güzel olan fontları uygulamaya çalışmalısın.

Tasarımını geliştirmek için burada işlerini yayınlayan kişilerin işlerine bakmanı ve onlar için yapılan eleştirilere dikkat etmeni öneririm.

Emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-02-2008 #4
Çok saol Arkadaşım...
Yorumunu Çok Dikkate Alcam , Çok da Haklısın...
Banada Zaman Arırdığın İçin Saol...
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2008 #5
Arkadaşım bu kadar sert bir tavır sergilemek bence hatalı bir davranış. Anladığım kadarıyla yaşı bir çok arkadaşımızdan küçük bir kardeşimiz Mert.ERAYDIN. Bu yüzden küçüklerimize örnek olmak ve onları doğruya yönlendirmek gerek.

Mert kardeşim öncelikle böyle bir düşünce içine girdiğin ve buraya tasarımını koyarak bizlerden eleştiri istemekle en doğru kararı verdiğini söyleyebilirim. Medeni cesaretinden dolayı tebrik ederim.

Gelelim yorumlara...
Öncelikle ilk tasarımda bazı yazıların altında kullanmaya çalıştığın metin kutularını zemin renginden farklı bir renkte kullanmalısın. Kullandığın yazıları da kesim noktalarından biraz daha uzaklaştırmalısın. Kullandığın Arial yazı karakteri yerine görsel görünümü daha güzel olan fontları uygulamaya çalışmalısın.

Tasarımını geliştirmek için burada işlerini yayınlayan kişilerin işlerine bakmanı ve onlar için yapılan eleştirilere dikkat etmeni öneririm.

Emeğine sağlık...
arkadaşıma katılıyorum olmaması lazım böyle davranışlar..yoruma gelıncede gayet iyi duruyor benım yazı takıntım var Pcnet İçin Kapak ! ! ! çok yazı olunca bır yerde beyenmem ama bu dergıyı her ay alırım bu kapağı tasarlayanlardaaynısı yapıyor Pcnet İçin Kapak ! ! ! ellerine sağlık arkadaşım.....
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
pcnet, kapak