pdf birleştirme

Diğerleri - pdf birleştirme Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar elimdeki klasörde 883 adet pdf sayfası var ları sayfa sırasına göre otomatik olarak tek pdf dosyası yapmak istiyorum mümkünmüdür herkese şimdiden teşekkürler...

pdf birleştirme
ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

pdf birleştirme

Alt 05-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar elimdeki klasörde 883 adet pdf sayfası var ları sayfa sırasına göre otomatik olarak tek pdf dosyası yapmak istiyorum mümkünmüdür herkese şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yapmanız mümkündür ama Acrobat kullanmanız gerekli
Anlatılan ders Acrobat 9 ile yapılmış Acrobat X aynı yolla yapılır
Farklı farklı dosyları tek bir PDF’ de birleştirmek derse eklemiş olduğum ekran görüntüleri degişmiş ve sitemde gerekli değişimleere izin vermiyor
Bu mesajdan alıntı yap
ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2012 #3
çok teşekkür ederim sizinde yardımınızla olayı çözdüm File/Create PDF/From Multiple Files ve karşınıza gelen ekrandan klasörü seçiyorsunuz tüm tek sayfa PDF leri tek bir pdf dosyası yapıyor. Bu arada PDF Creator u indirmek isteyen arkadaşlara bir uyarım var siz programı kurduğunuzu sanarken o internet explorınıza Yandex diye bir başlangıç sayfası kuruyor ve birtürlü kurtulamıyorsunuz. Günün Googlesi olmak için her saygısızlığa başvuran bu tür kuruluşları heryerde teşhir edip saygıya davet etmek gerektiğine inanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap