PDF den Corele İmport

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - PDF den Corele İmport Sponsorlu Bağlantılar Değerli Arkadaşlarım Merhaba şu an elimde PDF Dosyasında bulunan bir çalışma var import yaptığım zaman İmport error hatasını veriyor.Bu sorunu nasıl çözebiliriz.Birde PDF dosyasını Adobe Reader de açtığım ...

PDF den Corele İmport
mehmethan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmethan(34)

Grafiker / Yurtdışı

PDF den Corele İmport

Alt 20-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli Arkadaşlarım Merhaba şu an elimde PDF Dosyasında bulunan bir çalışma var import yaptığım zaman İmport error hatasını veriyor.Bu sorunu nasıl çözebiliriz.Birde PDF dosyasını Adobe Reader de açtığım zaman belli bir kısmını kesip corele aktarmak istiyorum böyle bir işlem yapabilirmiyiz ve Adobe Reader de kesim işlemi nasıl olur değerli arkadaşlarımdan rica ediyorum Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 20-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tek sayfalı bir PDF ise Photo Shop ile aç. Crop yöntemi ile kes.. tiff kayder ve corele al.. Bu hızlı çözüm.. ne için kullancaksın bilmediğimden en hızlısını anlattım.
Bu mesajdan alıntı yap
mehmethan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmethan(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-05-2009 #3
Dediğiz şekilde uyguladım fakat vektörel yazıların piksellerinde bulanıklaşma oluyor başka bir yöntem var mı teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap