PDF Dosyalarını Word'e Aktarma_ Abby Fine Reader

Microsoft Office Word - PDF Dosyalarını Word'e Aktarma_ Abby Fine Reader ...

ssevgen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ssevgen

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar;
Pdf uzantılı dosyaları word e aktarma ile ilgili işlemin yapılmasını sağlayan programı paylaşmak istedim
bu işi gören birden fazla program olabilir ama en iyisi abby fine reader programıdır bana göre; bu programı farklı kılan şey ise tarama işleminde bize müdahele etme şansı vermesidir.
yaptığım iş gereği ben 8 sürümünü kullanıyorum, çünkü 9 ve 10 sürümlerini tam incelememiş olsam da bazı yönleri ile işimi görmemektedirler özellikle tablolarda
aşağıda vermiş olduğum linkte abby fine reader 8.0 tam sürümü + dil paketleri + kendimce yapmış olduğum kısa anlatımlı bir OCR yapım videosu bulunmakta
umarım işinize yarar :smile:

https://rapidshare.com/files/4584907...OCR_yapimi.rar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pysec2880 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pysec2880

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 29-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar çok işime yarayacak olan bir programın link paylaşmışsınız teşekkür ederim fakat link'in süresi filan mı bitti alamadımda rica etsem tekrar yüklermisiniz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fine reader, ocr, pdf to convert doc