Pdf dosyasını nasıl grayscale ya çevirebilirim

InDesign - Pdf dosyasını nasıl grayscale ya çevirebilirim ...

aylin.palaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aylin.palaz(39)

Grafiker / İzmir

Alt 04-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Indesingde yapdığım kitapta clipartlar yer alıyo önceden renkli olacağı düşünülüp hazırlandı sonra maliyet olarak tek renge düşürüldü matbaya tek renk çevirmem gerek en basit yolu nedir acaba pdf yapmam gerekiyor aklıma pdf dosyasını tek renge çevirmek geldi ama nasıl olur bulamadım bana yardımcı olurmuşusunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sarcoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarcoglu

Matbaacı / İstanbul

Alt 04-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
advenc+prin production+convert colors dersin
sonrada aşadan profile yazan yerden dot gain ayzan ayarlardan basılıcak kağıda göre %10 ila %30 arasında seçim yaparsın ok dersin

[url=http://g.imageshack.us/img15/adszcl0.jpg/1/]

yada bununlan uraşmayıp print dersin ordan yazıcı türünü adobe pdf seçersin sonra advance dersin açılan pencerede color kısmını composite gray yaparsın ve ok dersin sonrada ilk açılan penceredede ok dersin kaydediceği yeri seçip kaydedersin kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çevirebilirim, dosyasini, grayscale, nasil, pdf