pdf import

Corel Draw - pdf import Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar pdf den iki tablo sayfa import ettim. üç sayfa olacak bir katalog hazırlıyorum.yanlız ilk sayfa yarıya yazıyla kadar dolu. ben bu pdf yi ekliyorum ancak haliyle yarısı ...

pdf import

pdf import

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar pdf den iki tablo sayfa import ettim. üç sayfa olacak bir katalog hazırlıyorum.yanlız ilk sayfa yarıya yazıyla kadar dolu. ben bu pdf yi ekliyorum ancak haliyle yarısı sayfanın dışında kalıyor. yani yarısı bu sayfada kalsın sayfa dışında kalan kısım da 2. sayfaya geçsin bunu nasıl yapabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar pdf den iki tablo sayfa import ettim. üç sayfa olacak bir katalog hazırlıyorum.yanlız ilk sayfa yarıya yazıyla kadar dolu. ben bu pdf yi ekliyorum ancak haliyle yarısı sayfanın dışında kalıyor. yani yarısı bu sayfada kalsın sayfa dışında kalan kısım da 2. sayfaya geçsin bunu nasıl yapabilirim
Photoshop'ta pdf yi açar sayfayı tif olarak kaydedersin. Daha sonra istediğin gibi kullanabilirsin...

Yazı olarak kullanmak istiyorsan, Illustrator'de açıp kullanabilirsin, yalnız fontlar sorun olabilir...

Ayrıca Corel'de import edip, import seçeneklerinden text'i işaretlersin, fakat dediğim gibi font sorunu yine olabilir.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-09-2008 #3
arkadaşım çok sağol ama becermedim galiba.
resmi ekldeim zannedersem daha bilgilendirici olur
pdf import
pdf import
Bu mesajdan alıntı yap
musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

Pdf

Alt 08-09-2008 #4
Sanırım dosyayı photoshopta açıp bölmek istediğiniz yeri bölüp tif olarak kaydedin bir sorun çıkmaması gerekir.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
import, pdf