PDF Kaydetme

Illustrator - PDF Kaydetme ...

PDF Kaydetme
qoktug isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qoktug

Grafiker / İstanbul

PDF Kaydetme

Alt 22-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar herkeze selamlar,
Bir çalışma yaptım ve baskıya vereceğim.Ancak PDF kaydederken hangi kutucukları işaretlemeliyim acaba.Youtube yabancı kaynakları net bir mesaj uyandıramadı bende.Hepsi klasik olarak Use document bleed kutucugunu ısaretlıyor ve trım marks veriyor.Onun harıcınde Acrobat sürümünde hepsi değişik kutucugu ısaretlıyor.Veya Bazısı Highh Quality kutucugunu işaretlerken bazısı Press Quality kutucugunu işaretliyor.Genel olarak neye dikkat etmeliyiz.Ne olmassa olmazdır.Yardımlarınızı beklıyorum.Tesekkur ederım sımdıden konu ıle uzmanlık duzeyındekı dostlarımdan özel mesaj da beklıyorum.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar herkeze selamlar,
Bir çalışma yaptım ve baskıya vereceğim.Ancak PDF kaydederken hangi kutucukları işaretlemeliyim acaba.Youtube yabancı kaynakları net bir mesaj uyandıramadı bende.Hepsi klasik olarak Use document bleed kutucugunu ısaretlıyor ve trım marks veriyor.Onun harıcınde Acrobat sürümünde hepsi değişik kutucugu ısaretlıyor.Veya Bazısı Highh Quality kutucugunu işaretlerken bazısı Press Quality kutucugunu işaretliyor.Genel olarak neye dikkat etmeliyiz.Ne olmassa olmazdır.Yardımlarınızı beklıyorum.Tesekkur ederım sımdıden konu ıle uzmanlık duzeyındekı dostlarımdan özel mesaj da beklıyorum.

Saygılar.
ekteki link yardımıcı olacaktır

Indesign RGB resimleri otomatik olarak baskıya hazırlar mı?
Bu mesajdan alıntı yap