pdf ve eps uzantılı dosyaları corelde açma

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - pdf ve eps uzantılı dosyaları corelde açma ...

ebuson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebuson

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar foruma yeni üye oldum.Bazı pdf ve eps uzantılıdosyalar corelde rahatça açılabiliyor ama bazıları ya hiç açılmıyor yada eksik açılıyor.lütfen yardımcı olunuz.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ebuson

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yardım edecek kimse yok mu arkadaş çok basit bişey bu:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-04-2012 #3
Dosyalar açılmasaydı programda bir sorun var derdik ama bazıları açılıp bazıları açılmadığına göre açılmayan dosyalarda hata vardır. "Çok basit bir şey" olduğu için kimse açıklamaya gerek bile duymamış ...
Bu mesajdan alıntı yap
Desmond isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Desmond

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2012 #4
öncelikle adobe illustrator de açmayı dene tkrar pdf formatında kaydet belki işe yarayablir.
Bu mesajdan alıntı yap
agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2012 #5
merhabalar foruma yeni üye oldum.Bazı pdf ve eps uzantılıdosyalar corelde rahatça açılabiliyor ama bazıları ya hiç açılmıyor yada eksik açılıyor.lütfen yardımcı olunuz.:smile:
bazı dosyaların açılmamasının sebebi büyük bir ihtimal açmaya çalıştığınız dosyalarda efekt olmasından olabilir yada eps lerde versiyon farkından dolayıda açmıyor olabilir bunu Illustrator den açıp versiyonunu düşürüp açmayı deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap

ebuson

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2012 #6
aynen öylede yaptım yine dosyanın bir kısmı açılmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

ebuson

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2012 #7
Dosyalar açılmasaydı programda bir sorun var derdik ama bazıları açılıp bazıları açılmadığına göre açılmayan dosyalarda hata vardır. "Çok basit bir şey" olduğu için kimse açıklamaya gerek bile duymamış ...
yalnız programdada bir sorun olabilir.onu kontrol etmem için daha önce açabildiğim bazı dosyaları tekrar açmayı denedm.daha önceden açabildiğim bazı dosyaları yine tam olarak açamadım
Bu mesajdan alıntı yap

ebuson

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2012 #8
bazı dosyaların açılmamasının sebebi büyük bir ihtimal açmaya çalıştığınız dosyalarda efekt olmasından olabilir yada eps lerde versiyon farkından dolayıda açmıyor olabilir bunu Illustrator den açıp versiyonunu düşürüp açmayı deneyin.
saolun o şekilde hiç denemedm.versiyonu nasıl düşürebilirim aceba
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-04-2012 #9
yardım edecek kimse yok mu arkadaş çok basit bişey bu:sadsmile:
yalnız programdada bir sorun olabilir.onu kontrol etmem için daha önce açabildiğim bazı dosyaları tekrar açmayı denedm.daha önceden açabildiğim bazı dosyaları yine tam olarak açamadım
Corel Draw Programsal Sorunlar ve Çözüm Adımları / 1

Tüm Corel Draw Kullanıcı Arkadaşların Dikkatine !

konularında etraflıca anlatımını bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2012 #10
eps dosyalarını Adobe Illustrator dan açık farklı kaydet (save as) dediğinizde gelen pencereden eps yi seçip kaydet dediğinizde gelen pencereden ekteki resimdeki gibi versiyonunu örnek Illustrator 8 Eps olarak kaydederseniz açılır.

http://imgur.com/CnzAr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları