pdfte spot renk nasıl yapacağım lütfen yardım..

Baskı Öncesi - pdfte spot renk nasıl yapacağım lütfen yardım.. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Yurtdışındaki bir dergiye ilan yollayacağım, ilanda resimler ve yazı olacak... siyah beyaz ve pdf formatında istiyorlar... Buraya kadar bir sorun yok. Ancak diyorlar ki yollayacağınız siyah beyaz ...

sessizsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sessizsu

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Yurtdışındaki bir dergiye ilan yollayacağım, ilanda resimler ve yazı olacak...
siyah beyaz ve pdf formatında istiyorlar...

Buraya kadar bir sorun yok. Ancak diyorlar ki yollayacağınız siyah beyaz ilanda bir tanede "spot" olarak adlandırılmış bir spot renk olacak tasarımcımız derginin konseptine göre ilanlara istediği rengi verecek...

Pdf te spot renk nasıl yapacağım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

salvation isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salvation

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mrb pdf de spot ren vermene gerek yok sen çalıştığın programda yaptığın ilanın birtanesini her hangi bir spot renk ver onlar istediği rengi verirler ps basıp pdf çevirirsen pdfde spot rengin çıkar onlarda akrobat eklentisi olan pitstopla senin spot bıraktığın rengi istedikleri renge çevirirler.
Bu mesajdan alıntı yap
sessizsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sessizsu

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2010 #3
geç kalmışım teşekkür etmekte ama gene de teşekkürler geç te olsa pdfte spot renk nasıl yapacağım lütfen yardım.. öyle yaptım pdfte spot renk nasıl yapacağım lütfen yardım..
Bu mesajdan alıntı yap