pek yakında 'I Am Legend'

Sinema & Tiyatro - pek yakında 'I Am Legend' Sponsorlu Bağlantılar Ben Efsaneyim - I Am Legend “Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin”. Robert Neville çok başarılı ...

rüvü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüvü*(29)

Grafiker / Samsun

Alt 19-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben Efsaneyim - I Am Legend

“Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin”.

Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir.

Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville’i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca az olduğunu bilmektedir… ve zamanı da hızla tükenmektedir.

Oyuncular

Will Smith (Neville) , Salli Richardson (Ginny Neville) , Thomas J. Pilutik (Vampir) , Alice Braga (Anna) , Paradox Pollack (Alpha Guard) , Charlie Tahan (Ethan)

Tür : Bilim Kurgu / Dram / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 25 Ocak 2008
Yönetmen : Francis Lawrence
Senaryo : Akiva Goldsman , Mark Protosevich , Richard Matheson (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Andrew Lesnie
Müzik : James Newton Howard
Yapım : 2007, ABD

ben tavsiye ederim çok güsel bir film kendini alamıcağın bir film ben hala etkisindeyim her an birileri çıkıcakmış önüme ansızın gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UndeaD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UndeaD

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 19-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
izledim filmi güzel bir film fakat sonunu biraz daha uzatabilirlerdi pek yakında 'I Am Legend' anti-virusun etkisini göstermediler yani.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-02-2008 #3
Bu tip bir film vardı.. Daha doğrusu buna benzer bir çok film var... Pek tkleyici olacağını (benim için) sanmıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 05-02-2008 #4
İzledim.. Oldukça farklı bir zombi yaklaşımı.. Zombi gibi yaratıkların bile lideri var.. pek yakında 'I Am Legend' Doktor kendini feda ediyor o sahne de güzel.. ayrıca yalnızlık bana göre diye nara atan arkadaşlar izlesin.. aha da yalnızlık nasıl kafayı sıyırtır net olarak görünüz..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-02-2008 #5
hikaye çok farklı değil ama şehrin bom boş görüntüsü etkileyici olmuş.görsel açıdan görmeye değer diye düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

slm

Alt 16-03-2008 #6
daha nasip olmadı ama fragmandan güzele benzio konuyu kestiremedim amaa
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #7
ben film bittiğinde dumur oldum daha bişeyler olucak diye bekliyordum pek yakında 'I Am Legend'
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-03-2008 #8
Ben Filmi Beğenmedim... :S
Bu mesajdan alıntı yap
melankolik-z isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melankolik-z

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2008 #9
film güzel değildi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-05-2008 #10
Filmin bilindik,basit bir hikayesi vardı ama çok değişik aktardılar.Düşünebilen,akıllı zombiler...Film kısa sürdü sanki,herşey bir anda oldu ama güzeldi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
legend, pek, yakinda, yaknda