pembe yanak ağlıyor :p

İllüstrasyon Çalışmaları - pembe yanak ağlıyor :p ...

Yaserdrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yaserdrn

Grafiker / Ankara

Alt 11-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

başlık bulamadım pembe yanak ağlıyor :pD
bu 4. çizimim, tablet kullanmadan adobo photoshop üzerinden fare ile çizdim bayağı uğraştım ama eksiklerimi söylerseniz düzeltmeye çalışırım (((:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

legolast isimli Üye şimdilik offline konumundadır

legolast

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık mause ile iyi iş çıkarmışsınız bence .
Bu mesajdan alıntı yap

Yaserdrn

Grafiker / Ankara

Alt 11-08-2011 #3
Elinize sağlık mause ile iyi iş çıkarmışsınız bence .
Teşekkür ederimm (:
Bu mesajdan alıntı yap
mugurgok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mugurgok

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2011 #4
Elleri saklaman iyi olmuş ama kollardan sanki hafif bir oran orantı problemi var gibi. Saç efektleri başarılı olmuş. Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
taylan74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taylan74(43)

Ressam / Ankara

Alt 12-08-2011 #5
Sevimli bi çalışma olmuşpembe yanak ağlıyor :p Aynı çizimi bir de vektörel denerseniz daha canlı durur gibime geliyor. Bİr de kaşları ve dudağı aşağı doğru hafif büzersek kızımız daha da üzgün görünecek. Saçlardaki doku çok hoş elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
pysmevt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pysmevt

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 12-08-2011 #6
Başarılarınızın devamını dilerim ben bu sektörde fazla bilgi sahibi değilim ama bir kaç şey söylemek isterim dudak ve burun yapısı orantılı değil gibime geliyor, birazda üzgün modu eklerseniz dahada güzel olur, onun yanında mouse ile çok mükemmel bir çalışma başarmışsınız. Esenlik ve Selametle
Bu mesajdan alıntı yap

Yaserdrn

Grafiker / Ankara

Alt 12-08-2011 #7
Elleri saklaman iyi olmuş ama kollardan sanki hafif bir oran orantı problemi var gibi. Saç efektleri başarılı olmuş. Ellerine sağlık.
Kolları düzeltmeye çalıştım ama yapamadım yani nasıl düzelteceğimi bilemedim şuan. (: Teşekkür ederim yorumunuz için (((:
Sevimli bi çalışma olmuşpembe yanak ağlıyor :p Aynı çizimi bir de vektörel denerseniz daha canlı durur gibime geliyor. Bİr de kaşları ve dudağı aşağı doğru hafif büzersek kızımız daha da üzgün görünecek. Saçlardaki doku çok hoş elinize sağlık.
vektörel çizimleri de denemek istiyorum ama daha zor görnüyor gözümü bunu tam öğrenemeden ona da geçmek istemedim o yüzden :/ kaşları ve dudağı da düzelteceğim inşallah.
Ben de en çok saçlarını sevdim sanırım pembe yanak ağlıyor :p Teşekkür ederim (((:

Başarılarınızın devamını dilerim ben bu sektörde fazla bilgi sahibi değilim ama bir kaç şey söylemek isterim dudak ve burun yapısı orantılı değil gibime geliyor, birazda üzgün modu eklerseniz dahada güzel olur, onun yanında mouse ile çok mükemmel bir çalışma başarmışsınız. Esenlik ve Selametle
Üzgün modunu kaş ve dudağı düzeltince katabilirim sanırım haklısınız (: Fareyle bayağı zor oluyor ama tat alıyorum yorumunuz için teşekkür ederim ((:
Bu mesajdan alıntı yap