Pen Tool Sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Pen Tool Sorunu ...

Pen Tool Sorunu
supazoom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

supazoom

Bilg. Teknikeri / Sakarya

Pen Tool Sorunu

Alt 20-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, bilgisayarımda photoshop cs4 extended kurulu.
Sorunum pen tool seçili iken layer üzerinde çizim yapmaya başladığımda shape seçeneği otomatik olarak paths e dönüyor çizimi bitirdiğimde çizimi shape layer olarak oluşturmuyor. Sanırım çözümüde basit birşey ancak ben bulamadım, photoshopla amatör olarak uğraştığım için.
Pen Tool Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zemin siyah rengi mı? eğer öyle ise Pen tool ile yaptığınız çizm Shape rengi siyah olduğuna zemin üzerine göremezsınız...

Birde PenTool seçili halde menü çabuğu üzerine Pen simgesinde üçgen üzerine tıkladığınız zaman çıkan menüden Reset Tool demilisiniz
Bu mesajdan alıntı yap

supazoom

Alt 20-03-2009 #3
Daha önce resetledim ancak fayda etmedi freeform pen seçili iken veya rectangle tool seçili iken çizimler shape olarak ayrılıyor ama pen tool da maalesef olmuyor Pen Tool SorunuPen Tool Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
narabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narabi

Grafiker / Van

Alt 20-03-2009 #4
Pen Tool Sorunu

özellikle style yazan yere dikkat et ordan kaynaklanıyor olabilir ama tam anlatamamışsın derdini gene düzelmezse burdan görüşelim...
Bu mesajdan alıntı yap

supazoom

Alt 25-03-2009 #5
Sorun sanırım bendeki yüklü olan versiyondan kaynaklanıyordu master collection indirip kurdum bu versiyonda problem yok istediğim gibi oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap
narabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narabi

Grafiker / Van

Alt 29-03-2009 #6
Olayı kökden bitirmişsin arkadaşım harikasın tabiki teknolojiye ayak uydurmak gerek ...
AMA PHOTOSHOP CS4 EXTENDED İ DENE DERİM
Bu mesajdan alıntı yap