Pen Tool Sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Pen Tool Sorunu Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaşlar psde pek iyi değilim bi sorunla karşılaştım ne yaptıysam düzeltemedim önceden pen tool aracını kullanırken cizgiler inceden kalınlaşır sonra tekrar inceleşirdi ... ama bi süre sonra ...

Pen Tool Sorunu
DewiL93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DewiL93

Öğrenci (Grafik) / Ağrı

Pen Tool Sorunu

Alt 22-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar psde pek iyi değilim bi sorunla karşılaştım ne yaptıysam düzeltemedim

önceden pen tool aracını kullanırken cizgiler inceden kalınlaşır sonra tekrar inceleşirdi ...
ama bi süre sonra bende ve bi kaç arkadaşımda pen tool aracını kullandığımızda hep aynı boyutta çizgi çizmeye başladı :S
sebebi sizce ne olabilir ??

Pen Tool Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

umtyldz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umtyldz

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pen tool ile yapılan çizgiler kalın yada ince olmaz, pen tool ile sadece şeklin sınırlarını çizersiniz, ve o çizgi gerçek bir çizgi değildir. Daha sonra pentoolla çizilen şekle stroke verilir, dolgu yapılır vs. Stroke-brush vs gibi şeylerin ayarlarını tekrar kontrol etmeni öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
Paint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Paint

Yrd. Grafiker / Aydın

Alt 23-04-2010 #3
Stroke path yaptıgında bursh secenekleri gelir alt kısımda tikli bi kutu olucak onu secersen düzelcektir
Bu mesajdan alıntı yap